פרגולת אלומיניום

פרגולות אלומיניום ידועות כרהיט ייחודי בעל מראה חדשני שמתאים לכל חצר כפתרון להצללה מפני השמש הקופחת של הקיץ הישראלי. הפרגולה ידועה כנוחה לתחזוקה וכעמידה לנזקי מזג האוויר, שכן, האלומיניום נשמר לאורך זמן רב. בשורות הבאות נציין את כל היתרונות שקיימים בבנייה של פרגולת אלומיניום. בנוסף, נציג את כל סוגי הפרגולות הקיימים כדי שתוכלו לבחון מהו הסוג המתאים לכם ביותר.

✅ כל סוגי הפרגולות מאלומיניום

✅ 10 שנות ניסיון בבניית פרגולות

✅ הפקדה על אמינות ושירות

✅ מחירים נורמאליים

✅ קהל לקוחות מרוצים

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

רקע אודות פרגולות אלומיניום

בשנים האחרונות, פרגולות אלומיניום זכו לקבל מקום של כבוד בחצרות וגינות רבות. עד לפני כמה שנים, היו מי שסברו שמדובר בפתרון עיצובי בעיקר שאינו מחזיק זמן רב. אך ככל שהזמן עבר, רבים גילו כי פרגולות אלו נחשבות לעמידות ביותר וכך הן הפכו לאחד הפתרונות המועדפים ביותר על הציבור הישראלי והעולמי.

פרגולת אלומיניום

סוגי פרגולות אלומיניום

הפרגולות מגיעות בעיצובים שונים וייחודיים שמתאימים לצרכים המשתנים של כל לקוח באשר הוא. להלן סוגי פרגולות האלומיניום שניתן למצוא כיום בחנויות המשווקות:

 • פרגולת אלומיניום תלויה
 • פרגולת אלומיניום גדולה
 • פרגולת אלומיניום חשמלית

ראוי לציין כי כל פרגולת אלומיניום מכל סוג שהיא משתלבת באופן קלאסי ובלתי מתאמץ בכל חלל חיצוני שהוא. כעת נציג בפניכם פירוט מעמיק אודות סוגי הפרגולות השונים, כך שאם אתם תוהים מהי הפרגולה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולעיצוב המועדף עליכם – אתם צפויים לקבל כעת את כל המידע שיאפשר לכם להחליט בקלות.

פרגולת אלומיניום תלויה

פרגולה תלויה מתחברת אל קיר חיצוני או אל מבנה קיים. מדובר במעשה בפרגולה שמורכבת מ-2 עמודים שנמצאים במרחק שווה מהקיר שהיא נשענת עליו. על העמודים הללו מונחת קורה שמותקנת לעיתים באופן מקביל גם על הקיר החיצוני. בכל התקנה של פרגולה יש צורך בדיוק רב וכאן מדובר בפרגולה שדורשת דיוק מרבי. במהלך ההתקנה יש לתכנן מראש את השיטה המתאימה ביותר בהתאם לקיר התומך. לאחר ההתקנה, הקורות יוצרים פרגולה שנראית כמו האות ח'. חשוב לציין כי בעת התקנה של פרגולה מסוג זה, יש להשתמש בחיבורים חזקים שיתאימו לעומס של הקיר התומך. הפרגולה מתאימה בעיקר לחללים קטנים שלא ניתן להתקין בהם 4 עמודים.

בניית פרגולות אלומיניום בגינה

פרגולת אלומיניום גדולה

פרגולת האלומיניום מסוג זה מתאימה לחללים חיצוניים גדולים במיוחד כמו חצר גדולה או רחבה חיצונית של בית עסק וכו'. כאשר תנאי השטח מאפשרים התקנה של פרגולה גדולה, ניתן ליצור מהאלומיניום מבנה שמתאים למקום. הצללה מזו מאפשרת לא רק תנאי שהות נעימים במהלך שעות היום כשהשמש קופחת, אלא גם תיחום טוב לשטח.

פרגולת אלומיניום חשמלית

כיום, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת, מתאפשר לשלב עבודות חשמל עם התקנת הפרגולה. השילוב בין השניים מאפשר יצירה של גג מתכוונן. כלומר, הגג של הפרגולה החשמלית עשוי מרפפות נעות שניתן להזיז אותם באמצעות אחת או יותר מהדרכים הבאות:

 1. באופן ידני
 2. באמצעות שימוש בשלט תואם

כך מתאפשר בעצם לבחור ולכוון את מידת ההצללה הרצויה. בימים גשומים, ניתן גם לבחור את מידת האיטום שתאפשר הגנה מלאה מפני חדירה של מי גשמים. ראוי לציין כי יש לערב את עבודות החשמל במהלך הבנייה של הפרגולה חשמלית ולא לאחר מכן.

פרגולת אלומיניום בחצר

פרגולת אלומיניום מול פרגולת עץ

חומר בנייה נוסף לאלומיניום שמשמש לפרגולות הוא עץ. ערכנו עבורכם השוואה קטנה בין השניים כדי שניתן יהיה לראות את ההבדלים הקיימים ביניהם.

פרגולות עץ פרגולות אלומיניום
רגישות החומר לסביבה החיצונית עץ נחשב לחומר רגיש במיוחד כאשר הוא ניצב בסביבה חיצונית. לכן, יש לנהוג עמו בעדינות רבה, לשמור עליו ולהקפיד על תחזוקתו.  האלומיניום נחשב לחומר חזק, עמיד ויציב שאינו דורש שמירה ותחזוקה קבועה.
מבחר סוגים קיימים בעת בחירה של פרגולות עץ, עומדות בפניכם כמה אפשרויות:

 • עץ אורן
 • טיק
 • איפאה
 • דאגלאס ועוד
בעת בחירה של פרגולות אלומיניום הבחירה היא בחומר אחיד
נוחות העיבוד פרגולות העץ נחשבות ללא נוחות במיוחד לעיבוד והן גם עשויות להיות דליקות  פרגולות האלומיניום נחשבות לנוחות לעיבוד
כבדות החומר פרגולות עץ נחשבות לכבדות ומסיביות. לכן, ההובלה וההתקנה שלהן מורכבות יותר. פרגולות אלומיניום נחשבות לקלות מאוד. לכן, ההובלה וההתקנה שלהן פשוטות. בזכות הקלות של החומר, מתאפשר לבנות את הפרגולה במרפסת של בניין משותף ועוד.
מקום דגירה למזיקים העץ עשוי למשוך אליו מזיקים ובכך להוות מקום דגירה ומחיה של טרמיטים האלומיניום לא מושך אליו מזיקים

היתרונות של פרגולת אלומיניום

ישנה רשימה ארוכה של יתרונות בכל הנוגע לשימוש והתקנה של פרגולת האלומיניום. להלן היתרונות הבולטים ביותר:

 1. מאפשרת הצללהבאמצעות פרגולות האלומיניום, ניתן להפוך חללים חיצוניים שונים שטופי אור ומחממים לאזורים מוצלים שנעים לשבת בהם לזמן ממושך.
 2. ניתן להתקין במהירות
  כאשר פרגולת האלומיניום מותקנת על ידי אנשי מקצוע, היא יכולה להיות מותקנת בקלות ובמהירות. כך שלאחר בחירת העיצוב הנבחר ועריכת המדידות נותר לכם רק להמתין להגעתם של אנשי המקצוע שיתקינו עבורכם את הפרגולה תוך כמה שעות עבודה בודדות.
 3. קיימות מגוון תצורות ועיצובים שתואמים לחלל הנבחר 

  פרגולות האלומיניום מגיעות במגוון של עיצובים שונים שתואמים לחלל הנבחר. כך שאם מדובר בחלל קטן שיש בו מעט מקום, ניתן לבחור בהתקנה של פרגולה תלויה. במידה ומדובר בחלל גדול, ניתן לבחור בהתקנה של פרגולה גדולה.

 4. ניתנת ליכוונון
  כפי שצוין קודם לכן, ניתן לכוונן את הפרגולה באופן ידני או באמצעות שלט (לאחר שהותקנה במקום מערכת חשמלית).

פרגולת אלומיניום – ללא חשש ממזיקים

לעיתים קרובות, אנו שומעים על מקרים שבהם פרגולות עץ מתמוטטות בחללים חיצוניים. במרבית המקרים, הסיבה לכך אינה נוגעת להתנהלות שגויה בכל הנוגע להתקנת הפרגולה. מדובר במצב שבא לידי ביטוי בעקבות מזיקים שנכנסו אל קורות העץ. ברוב המקרים מדובר בטרמיטים שנוהגים לכרסם את פנים הקורה ולגרום בסופו של דבר לקורות הפרגולה להיות חלולות. דבר שאינו ניתן לזיהוי כלפי חוץ. אפשר לזהות זאת רק במידה ונוקשים על העץ ומגלים כי הוא חלול. בחירה בפרגולות אלומיניום מאפשרת ליהנות מהצללה בטוחה ללא חשש של קריסה ממזיקים. פשוט כי אין מזיקים שיכולים לכרסם את האלומיניום שנחשב לחומר יציב וחזק. זו הסיבה שרבים רואים בפרגולת האלומיניום כבטוחה ביותר לשימוש.

איזו פרגולה אתם רוצים?

פרגולת אלומיניום נושאת ביתרון המובהק שלה – העיצוב. כידוע, הפרגולה מגיעה במגוון רחב של עיצובים מרהיבים. כך שאתם יכולים לבחור את הפרגולה עם צבעים מודרניים וקלאסיים שישתלבו באופן טבעי עם כל חלל שהוא. הפרגולה מתאימה לחללים שמאופיינים בגוונים חמים או קרים והדבר מאפשר להתאים אותה לא רק לאווירה ביתית, אלא גם לאווירה כפרית ומשרדית כאחד.

פרגולה עם הצללה מלאה או חלקית

בזמן שיש פרגולות שמאפשרות הצללה מלאה של כ-100% מהשמש, יש פרגולות מאלומיניום שמתאימות למי שמחפשים פתרון הצללה חלקי, כדי שניתן יהיה ליהנות מקרני השמש שחודרות אל תוך אזור הישיבה. כל אחד יכול לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר עבורו בהתאם לצרכיו. שימו לב, אתם צפויים להישאל לגבי הבחירה הזו על ידי אנשי המקצוע שיגיעו להתקין עבורכם את הפרגולה. כך שחשוב שתחשבו היטב מראש מהי הבחירה המתאימה לכם, מכיוון שאם תתחרטו בהמשך, זה עלול להיות מורכב לבצע שינויים במידת הצורך.

שאלות נפוצות

אם הגעתם עד כאן ועדיין נותרו לכם שאלות בנוגע לעיצוב, השימוש או ההתקנה של פרגולת אלומיניום, אתם יכולים להיות רגועים. גלשנו ברחבי הרשת ונפגשנו עם מומחים בתחום כדי לרכז עבורכם את כל השאלות הנפוצות שנשאלו לאחרונה בכל הנוגע לפרגולות אלומיניום. כך שאם יש לכם שאלות נוספות או פרטים שאתם רוצים לדעת בנושא, דעו כי אתם צפויים לקבל את כל המידע בהמשך.

שאלה מספר 1 – מי יכול ליהנות מפרגולת אלומיניום?

אנשים פרטיים ובעלי עסקים יכולים ליהנות מפרגולת אלומיניום. ניתן להתקין אותם במקומות הבאים:

 • בחצר בית פרטי
 • במרפסת של בתים משותפים
 • בחללים של משרד
 • בחלל עסקי
 • מעל שולחנות של בית קפה או מסעדה
 • בכניסה או יציאה ממחסן ועוד

פרגולות האלומיניום מאפשרות לאנשים פרטיים ולאנשי עסקים ליהנות לא רק מעיצוב ייחודי אלא גם מהצללה ומזג אוויר נעים ומוצל.

שאלה מספר 2 – איך אפשר לדעת אם פרגולה מתאימה לנכס שלכם?

אפשר להתאים את פרגולת האלומיניום לפי הגינה, המרפסת או כל חלל אחר. כך שאתם יכולים בשלב הראשון לבחור את הפרגולה שמתאימה לכם מבחינת העיצוב והנוחות. בשלב השני, אנחנו נבחן אם היא אכן מתאימה מבחינת הגודל והצורה של החלל. לאחר שנראה שיש סנכרון בין העיצוב שבחרתם לבין הגודל, אנחנו נערוך הדמיה ללא תשלום כדי שתוכלו להיות בטוחים ב-100% שהפרגולה אכן מתאימה לחלל הקיים.

שאלה מספר 3 – האם יש צורך בקבלת אישור לבנייה של פרגולת אלומיניום?

התברר לנו שזוהי אחת השאלות הנפוצות שמומחים בתחום נשאלים. לדברי המומחים, עד אוגוסט 2014 היה צורך באישור מיוחד שניתן על ידי הרשות המקומית. כיום, אין צורך באישור לבנייה של פרגולות אלומיניום. נכון לרגע כתיבת מילים אלו, אתם צפויים רק למלא טופס ייעודי. כך שמדובר בעניין פשוט שלא דורש מכם התעסקות עם בירוקרטיה מעייפת.

שאלה מספר 4 – איך אפשר להיות בטוחים שבחרתם בחברה טובה?

רכישה של פרגולת אלומיניום אינה עניין של מה בכך. אתם צריכים להיות בטוחים שאתם בוחרים בחברה טובה שעושה שימוש בחומרים איכותיים ועמידים. עליכם לשוחח עם אנשי השטח ולבדוק שהם עורכים בדיקות מקיפות במקום שכוללות את ההליכים הבאים:

 • בירור העיצוב המועדף עליכם
 • עריכת מדידות קפדנית
 • הצגת היתרונות והחסרונות שבבחירת הדגם הנבחר והצעה של דגמים שעשויים להתאים לכם יותר
 • התחייבות לעמידה בזמנים

לסיכום

כעת ידועים לכם כל הפרטים אודות פרגולת אלומיניום, כך שנותר לכם תחילה לבחור את פרגולת האלומיניום המתאימה לכם ביותר ובהמשך, למצוא חברה מקצועית ואמינה שתגשים לכם את החלום ותאפשר לכם ליהנות ממזג אוויר נעים ומוצל (באופן חלקי או מלא) לבקשתכם בכל יום בשנה.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו