פרגולה תלויה

אחד מפתרונות ההצללה אותו נראה כמעט בכל בית פרטי או שיתופי עם מרפסת שמש הוא פרגולה תלויה.
פרגולות מביאות צל בקיץ, אור-שמש, בחורף מגנות מהגשם ונזקי חוץ אחרים. בנוסף, ניתנות לכיוון חשמלי שמעניק את היכולת להסיר את הגג או להרחיבו, לקפל לפי הצורך, בעצם שליטה מלאה על הגג.

פרגולה תלויה

אודות פרגולה תלויה

פרגולות תלויות הן פתרון הצללה שאינו נתמך על ידי עמודי קרקע, אלא צד אחד מחובר באמצעות הברגה אל קיר המבנה, שתומך בצד הפרגולה.
פרגולות נפוצות בישראל בכך שהביאו איתם את המראה הכפרי לבתים הישראליים. אין בכלל ספק בשיפור המראה וחווית השהייה בו לדיירים ולשוהים.
כמו כן, מדובר על עצם למטרת הצללה ותלייתו מערבת מגוון שיקולים כמו בטיחות, סוג המבנה, החצר ועוד.
לבעלי בתים פרטיים יש מגוון אפשרויות לבניית סוכך.

מה כדאי? פרגולה תלויה מעץ, אלומיניום או ברזל

כפי שפירטנו כאן, לפרגולת אלומיניום יש יתרון על פני עץ, בכך שהיא דורשת פחות תחזוקה והתעסקות. פרגולה תלויה מאלומיניום היא הבחירה הנכונה, כיוון שהיא מגיע מוכנה היישר מהקופסה.
עץ או מתכת, בסופו של דבר, יחווה סוג של נזק ויישחק ממגוון סוגי תנאי מזג האוויר כמו גשם, לחות, שמש, יובש וגם מזיקים שונים. בעוד שאלומיניום עמיד יותר בפני כל אלו.
כמו כן, מומלץ תמיד להתייעץ עם בעל מקצוע לפני רכישת פרגולה בכדי לדעת את כל הפרמטרים הן מבחינת עיצוב והן מבחינת התאמה לגינה.

היתרון הבוהק של פרגולה תלויה מעץ הינו המראה הטבעי והכפרי, היוצר חיבור מקסימלי הבין הבית לטבע. סיבה טובה נוספת היא שילוב בין האסתטי לפרקטי, ההצללה של העץ טובה בהחלט ובסוגים שונים של פרגולה, ניתן לשלוט שליטה מלאה בהצללה עצמה.

התקנת פרגולה תלויה

נתחיל בכך שאך ורק בעל מקצוע מוסמך רשאי להתקין פרגולה תלויה, לא משנה מאיזה סוג. מדובר בעצם כבד, שיכול לגרום נזק בטיחותי לסביבה במידה ואינו מותקן כמו שצריך. ישנם מבנים אשר התקנת פרגולה בהם דורשת
תעודת הסמכה, אסמכתא, לעבודה בגובה מטעם משרד הכלכלה.
כמו כן, ישנם פרגולות שכן להרכבה עצמית – אנו עדיין ממליצים לכל הפחות להיוועץ עם בעל מקצוע מוסמך.

✅ לשירותכם: 050-9900-747.

✅ ייעוץ חינם, ניסיון בשפע ושירות אדיב.

אז כמה זה עולה? מחירי פרגולות תלויות

מחיר לפרגולות תלויות מתחיל הינו החל מ-800 ₪. הכל תלוי בגודל הפרגולה, מבנה הקיר, זמן עבודה, ובעצם כל מה שמרכיב את הפרוייקט.
ההמלצה שלנו – הכינו תקציב מראש, ובעל המקצוע יוכל לתת לכם את המענה המתאים. שימו לב שאתם סומכים על איש העבודה שלכם, אחד עם המלצות ועבודות מוכחות, לפחות בפרגולות.
כמו כן, כדאי מאד לא לשלול חריגה קלה מהתקציב שלכם, זו על מנת לקבל בסופו של דבר פרגולה תלויה שתשלב נהדר, ללא ספקות או חרטה כזו או אחרת, להיפך – הרגשה טובה ושלמה.

4 טיפים לבחירת מתקין פרגולות תלויות?

פרגולות הן עבודת עץ ובנייה וכידוע בתחומים אלו בטיחות היא תשתית ויסוד, לכן אלו חמשת הטיפים לפיהם תבחרו את המתקין:

1. בקשו המלצות, לבעל מקצוע איכותי בוודאי יהיו כאלה שהוא יוכל להתגאות בפניכם. פה לאוזן תמיד טוב.
2. חפשו עליו באינטרנט ובדקו ביקורות.
3. ניסיון וותק – כמה שנים המתקין נמצא בעבודתו.
4. מחיר – הזול הוא בסוף יקר! אל תחפשו את הזול ביותר, לא במקרים בהם מתקינים לכם גג מעל הראש. התייעצו עם כמה אנשי מקצוע וקבלו טווח מחירים, לאחר שהגדרתם תקציב מראש.

פרגולה תלויה של ש.ע.מ בנייה בעץ

אנחנו בוחרים לכתוב ולשתף את המאמר כדי להפיץ את הידע שלנו ללקוחותינו ולכל דורש.
חברתינו מנוסה בעבודות עץ למעלה מ-10 שנים. ההתמחות וההתמקדות שלנו היא בניית דקים ובניית פרגולות למגזר הפרטי, העסקי והציבורי.
אנחנו קפדנים בכל הקשור לבטיחות, עיצוב, שירות ושביעות רצון הלקוחות שלנו, ולכן ייצרנו מאגר של אלפי בעלי בתים בישראל מרוצים.
אנו מציעים פרגולות תלויות מעץ, פרגולות תלויות מאלומיניום, פרגולות תלויות למפרסת ועוד המון.

פרגולה תלויה בחצר הבית

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו