בניית פרגולה בנתניה

בניית פרגולה בנתניה, דורשת מספר הכנות, החלטות חשובות ובחירות עיצוביות שיש לבצע. כיום, יש מגוון של סוגי פרגולה, סוגי התקנה, חומרים שונים, מחירים שונים – וכל העסק הזה דורש היכרות עם עולם הפרגולות וביצוע החלטות גורליות. מעבר לכך, יש להכיר את היתר הבנייה ואת הפטור ממנו במקרים מסוימים. בניית פרגולה היא החלטה שהולכת להישאר עמכם שנים רבות, לכן חשוב לעשות אותה בדרך הנכונה, עם חשיבה מלאה על תחזוקה עתידית. לכן – לפניכם הכל על בניית פרגולה בנתניה.

✅ בניית פרגולות בנתניה

✅ 10 שנות וותק!

✅ שירות ויחס אדיב

✅ מקצועיות ואמינות!

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

כיצד ניתן לבנות פרגולה בנתניה?

בניית פרגולה בנתניה, אפשרית דרך כמה חברות וכמה בעלי מקצוע שמתמחים בבניית פרגולות שונות. בניית פרגולה בנתניה בעצמכם אינה מומלצת ואינה פשוטה, שכן מדובר בגג כבד ביותר שהולך לכסות אתכם ולהטיל על המרפסת שלכם צל כעת במשך שנים, וכדאי שיהיה כמה שיותר בטיחותי ומקצועי. עבור הבנייה, עליכם להחליט מראש איזה סוג פרגולה תרצו, מאיזה חומר ובאיזה צבע, וכן לבצע מגוון מדידות. רק לאחר ההחלטות הללו, יוכלו בעלי המקצוע לצאת לדרך ותוך כמה ימים, להתקין לכם פרגולה בחצר.

מה הן צורות ההתקנה הנפוצות של פרגולה?

בעלי מקצוע נוטים להתקין פרגולה בחצר בשתי דרכים עיקרית, כאשר בהתאם לתנאי השטח, התקציב וההעדפה של בעלי הבית, תוכלו לבחור באחת מבין שתי האופציות הבאות:

פרגולה בעלת 4 רגליים

זוהי פרגולה שנשענת על ארבעה רגליים, פרגולה קלאסית וסטנדרטית שלא זקוקה יותר מכך. כל הכובד של הגג נופל על ארבעת הרגליים ולכן עליהן להיות עבות מספיק כדי לעמוד במשקל.

פרגולה תלויה הנשענת על קיר

פרגולה תלויה זוהי פרגולה שמחוברת לקיר תומך של הבית מצדה האחד, ומצדה השני תלויה בכבלים אל הקיר, או שכוללת שתי רגליים קדמיות. זו דרך בניית פרגולה שמנצלת את הקיר הקרוב כדי להצמיד את הפרגולה אליו. על הקיר כמובן להיות קיר בטון חזק ותומך.

האם יש צורך בהיתר בנייה עבור בניית פרגולה בנתניה?

בעבר, היה נדרש היתר בנייה עבור כל פרגולה ותוספות אחרות שנעשות בגינות ובחצרות ישראל. למרות זאת, ב2016 יצא חוק הפרגולות שמסדיר את הנושא ומאפשר לפרגולות שעומדות בתנאים ובקריטריונים המפורסמים שנקבעו, לקום ולהיבנות ללא היתר בנייה. הקריטריונים מתייחסים לגודל של הפרגולה ולמאפייניה וקובעים בין היתר שאין לסגור אותה ולתחום אותה בקירות (שכן מדובר בעוד חדר). מי שלא עומד בקריטריונים הללו – כן יצטרך לבקש היתר בנייה. שימו לב שגם במקרה כזה, כן יש צורך לעדכן את הרשות המקומית ולבדוק אם יש לה הנחיות נוספות בנושא הפרגולות.

מאיזה חומרים אפשר לבנות את הפרגולה בנתניה?

פרגולה היא עניין כבד, שכן את כל משא הגג הקיר התומך צריך לשאת, או ארבעת הרגליים התומכות, ולכן החומרים צריכים להיות חזקים ועמידים. בהתאם לרוב חומרי הפרגולה יהיו עץ או אלומיניום, כאשר ההחלטה נתונה למזמיני הפרגולה. כשבוחרים חומר כדאי לחשוב על העמידות ואופן התחזוקה של החומרים ועל השוואות המחירים בין החומרים.

בניית פרגולה בנתניה

 

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו