בניית פרגולה בהרצליה

בניית פרגולה בהרצליה, אינה משימה קשה ומורכבת וגם אינה דורשת יותר מדי בירוקרטיה. כדי לוודא שאתם עושים את התהליך נכון, חשוב להיכנס לעולם הפרגולות, לקרוא מה מותר ומה אסור, ולהבין מה נדרש לכם להחליט כדי להקים עבורכם את הפרגולה הטובה והעמידה ביותר. לפני שמגיעים להחלטה ומתחילים לבנות את הפרגולה – חשוב להחליט על כמה נתונים ומרכיבים, בשבר הגודל, החומר, המחיר ואופן ההתקנה עצמו. כדי לעשות סדר בדברים – לפניכם הכל על בניית פרגולה בהרצליה.

✅ בניית פרגולות בהרצליה

✅ 10 שנות וותק!

✅ שירות ויחס אדיב

✅ מקצועיות ואמינות!

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

 

מאיזה חומרים ניתן לבנות פרגולה בהרצליה?

בעלי מקצוע רבים ברחבי הארץ בונים בחומרים מקוריים ושונים, אך אין ספק שבכל הנוגע לחומרים הנפוצים, הבטיחותיים והחזקים יותר, הפרגולות הנבנות בארץ ובעולם נחלקות לשני סוגים מרכזיים:

• פרגולות מעץ – פרגולות מעץ נפוצות מאד הן בגלל החוזק והיציבות שלהן, אך הן בגלל המראה הכפרי והשובה לב שהן מספקות. כיום, בונים פרגולות ממגוון סוגי עץ כאשר המרכזי והנפוץ הוא עץ אורן, שנחשב הן לחזק ואסתטי, והן ללא יקר במיוחד. בנייה בעץ מצריכה תחזוקה שנתית, שכן הוא עלול לדהות או להישחק מנזקי מזג אוויר וגשם.

• פרגולות ממתכת – פרגולות שנבנות מסוגים שונים של מתכות בהתאם לרצונכם ולתקציב, למשל אלומיניום (למאמר המלא על פרגולת אלומיניום), ברזל וכדומה. היתרון של אלה הוא שהן יציבות מאד, וגם קלות יותר מהעץ הכבד, וכן מספקות מראה אורבאני אסתטי ונקי. הבעיה כאן רבות, היא בתחזוקה, שכן לעיתים הפרגולה עלולה לצבור חלודה, ולספוג בלאי שיהיה קשה לטפל בו.

כמו כן, ניתן להרכיב את שתי הסוגים כפרגולה תלויה.

מה הסיבות הנפוצות לבניית פרגולה?

מראה כפרי, אורבאני ואסתטי

פרגולות הן מוצר אהוד ונפוץ במיוחד בגלל המראה הכפרי והנעים שהן מספקות לגינה ולחצר שלנו. הבחירה בחומר של עץ, מבטיחה אווירה כפרית, משפחתית ונעימה במיוחד, בעוד וגם הבחירה במתכת, מבטיחה אווירה אורבנית, מודרנית וחדשנית. כל הפרגולה יכולה לשדרג לנו את מראה הבית ולהכניס בו אלמנטים נוספים ומעניינים.

הצללה והגנה מנזקי מזג אוויר

המטרה הנוספת והחשובה מאד של הפרגולה היא להגן על היושבים במרפסת ובחצר מפני השמש או מפני גשמים. כדי לא להתעסק עם היתרי בנייה ולהקים את הפרגולה בלעדיו, בין הקריטריונים שיש לעמוד בהם, אסור למשל לסגור את חלל הפרגולה לכדי חדר שבטוח מפני מזג אוויר לגמרי – אך רק הגג הזה משפר משמעותית את הישיבה בחצר והופך אותה לנוחה ונעימה גם בחורף וגם בקיץ.

פרטיות

סיבה נוספת ונהדרת לבניית פרגולה שמהווה יתרון גדול לבנייתה, היא הפרטיות שזו מספקת מהשכנים ומעוברי האורח. הפרגולה מצליחה להוות סוג של חוצץ בנינו ובין השכנים מצדדנו ומעלינו, ותורמת לנו לחוש יותר בנוח ובאינטימיות בגינה ובחצר שלנו.

השקעה למשך שנים

יתרון גדול ונוסף שמביא אנשים לבנות פרגולה היא העובדה שזו השקעה קטנה, וחד פעמית, שנשארת עמנו לעשרות של שנים וללא הגבלה. כל מה שנותר זה לצבוע אותה פה ושם, אך מדובר בפרוצדורה פשוטה וחד פעמית, וזה בהחלט משכנע רבים ושווה עבורם את המאמץ הרגעי של בנייתה.

בניית פרגולה בנתניה

פרגולה בהרצליה

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו