בניית פרגולה בשרון

בניית פרגולה בשרון היא בנייה נפוצה מאד, ונסיעה פשוטה ברחבי ערי השרון תעלה בפניכם בתים רבים עם פרגולות, הן לחניה והן בחצר הבית. בנייה של פרגולה בשרון, יכולה להיעשות תוך כמה החלטות פשוטות וצעדים שצריך לקחת, והיא אינה תהליך מסובך כלל. כדי לבנות עבורכם את הפרגולה הטובה ביותר, יש כמה סוגים שונים וחומרים אחרים שכדאי להכיר, כדי לעשות את הבחירות המתאימות לכם. לפניכם הכל על בניית פרגולה בשרון.

✅ בניית פרגולות בכל איזור השרון

✅ 10 שנות וותק!

✅ שירות ויחס אדיב

✅ מקצועיות ואמינות!

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

האם צריך היתר בנייה בשביל בניית פרגולה בשרון?

בעיקרון, עבור פרגולות מסוימות יש צורך בהיתר בנייה ועבור פרגולות אחרות אין צורך. לפי חוק הפרגולות שהוסדר ב2016, ישנה רשימה של קריטריונים עבור בניית הפרגולה שהעומדים בהם לא זקוקים להיתר בנייה ויכולים לבנות את הפרגולה באופן חופשי. בין הקריטריונים האלה למשל, אי אפשר לתחום את הפרגולה בכיסוי ועליה להישאר פתוחה. במקרה של מענה על כל ההגבלות והקריטריונים, לא צריך להגיש היתר בנייה, אך כן יש צורך להודיע לרשות המקומית ולוודא שאתם עומדים בהגבלות שלה.

על מה צריך לחשוב לפני בניית הפרגולה?

סוג החומר

בבניית פרגולה יש לחשוב על סוג החומר שתרצו להתקין ולהשתמש בו. יש מגוון של סוגים וחומרים עם תכונות וחזקות אחרות, והם בהתאם משתנים משמעותית במחיר למטר. כל חומר יובדל מהאחר באיכות שלו ובעמידות, בתגובות שלו לגשם ולשמש וכן בכמות התחזוקה שהוא יצטרך במרוץ השנים. יש שני סוגי חומרים מרכזיים:

• פרגולות ממתכת – פרגולות מחומרי מתכת כמו ברזל, אלומיניום ועוד. היתרון של אלה הוא שהן עשויות להיות קלות יותר מעץ, וכן שהן ניזוקות פחות משמש ומזג אוויר. למרות זאת ,הן עלולות לצבור חלודה ולהפוך בלויות.

• פרגולות מעץ – העץ הנפוץ ביותר עבור פרגולות הוא עץ אורן, אך יש מגוון נוסף של סוגי עצים במגוון מחירים. פרגולות מעץ דורשות תחזוקה וצביעה בכל כמה חודשים, אך הן מהוות תוספת אסתטית ומגניבה במיוחד לגינה שלכם.

סוג ההתקנה של הפרגולה

יש שני סוגי התקנה מרכזיים שצריך לבחור מבניהם, לרוב הבחירה תיעשה פשוט בגלל תנאי השטח והחלל של כל לקוח. לפניכם שני סוגי התקנה מרכזיים שתצטרכו לבחור בניהם:

• התקנה על רגליים – התקנה זו תתבצע על 4 רגליים, וכל משקל הפרגולה יונח עליהם.

• התקנה בתלייה [פרגולה תלויה] – זו התקנה בה הגג של הפרגולה יישען על קיר תומך. מתאים במיוחד עבור חללים בהם יש קיר תומך חזק שאפשר לנצל.

בניית הפרגולה והשכרת חברת בנייה

לאחר שהחלטתם על הפרמטרים והאופציות השונות וראיתם מה הכי מתאים עבור הבית והגינה שלכם – אפשר להתחיל ולשקול איזו חברה כדאי לקחת עבור הבנייה. התחילו מסקר שוק שיבחן את המחירים הממוצעים, כך תבינו האם המחיר המוצע לכם הנו סביר. חפשו המלצות וביקורות באינטרנט על חברות להתקנת ובניית פרגולה, וכך תבטיחו תוצאה איכותית ומגניבה במיוחד, שתחזיק למשל שנים רבות בחצר שלכם.

רשימת הערים

בניית פרגולה בנתניה

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו