בניית פרגולה בחיפה

בניית פרגולה בחיפה, מאפשרת כמה אופציות של פרגולות, בחומרים שונים, מחירים שונים וסוגי התקנה שונים – כך שכל מה שנותר לכם, זה למצוא את העיצוב והסגנון המושלמים עבור הבית שלכם. לפני שאנו ניגשים לבחירה ולהתקנה של פרגולה, חשוב שתהיה זו החלטה מגובשת, לאחר שמדדנו, הכרנו את כל החומרים האפשריים לבנייה ובחרנו בכל במאפיינים וההחלטות שהכי יתאימו לנו ולחצר הבית שלנו. כדי לבצע את ההחלטות הללו באחריות ובהבנה של עולם הפרגולות – לפניכם כל מה שצריך לדעת על בניית פרגולה בחיפה.

✅ בניית פרגולות בחיפה משלב התכנון ועד גמר הביצוע!

✅ 10 שנות וותק!

✅ הקפדה על שירות מעולה!

✅ בנייה בהיקפים גדולים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

 

בניית פרגולות בחיפה

מה היתרונות של בניית פרגולה בחיפה?

הגנה מהשמש ומהגשם

היתרון הגדול של הפרגולה, שמביא רבים לבחור בהקמתה בחצר שלהם, הוא העובדה שהיא מצליחה להגן על פני היושבים במרפסת או בחצר מפני השמש, ולספק מקום מוצל ונוח גם בקיץ. מעבר לכך – ורק במידה אם בונים את הגג שלה באופן אטום – היא מאפשרת גם מקום בטוח ויבש בחורף הקר ובגשמים, ובעצם כך מכשירה את הגינה שלכם ואת הישיבה שלכם בה בנוחות, עבור כל עונות השנה.

פרטיות משכנים ועוברי אורח

עבור בתים רבי קומות או צמודים, פרגולה בגינה שלכם מאפשרת שכבה המפרידה בניכם לבין השכנים, ובניכם לבין העוברי אורח בחוץ. זה הוא יתרון גדול שכן בעזרת הקמת פרגולה תזכו גם בשכבת הגנה ופרטיות, שתבטיח ישיבה יותר אינטימית ופרטית בחצר שלכם ממה שהורגלתם לאיו עד כה.

שדרוג אסתטי לחצר

מעבר לכל היתרונות שלה, פרגולה היא שדרוג אסתטי שמשפר את הנראות של החצר, הופך אותה למושקעת ואלגנטית יותר ומוסיף הרבה לנראות שלה. החומר שתבחרו והצבע, יוכלו להסב לחצר מראה נפלא, כפרי ומשפחתי.

היתר בנייה לפרגולה – נדרש או לא?

היתר בנייה לפרגולה בחיפה, הוא כבר ממש לא עניין הכרחי ובזכות מעקב אחר מספר קריטריונים, תוכלו להקים פרגולה בחצר ביתכם ללא היתר ובאופן חוקי לחלוטין. עקב חוק הפרגולות מ2016, אם תעמדו במספר קריטריונים בבניית הפרגולה למשל בגדלים שנקבעו שם, וכדומה – לא תצטרכו להשיג היתר בנייה, אלא רק להודיע לרשות המקומית ולעדכן. במידה ותחרגו מהקריטריונים האלה, כן תצטרכו להגיש בקשה ולחכות לקבל היתר בנייה עבור הפרגולה. הכל בהתאם לגודל שלה, למאפיינים שלה ולשאלה האם היא סגורה או לא.

איזה חומרים מוצעים לבניית פרגולה?

החומרים הנפוצים והמומלצים לבניית פרגולות בארץ, הם חומרי מתכת, או חומרי עץ. סוגים שונים של מתכת כמו אלומיניום וברזל, מבטיחים פרגולה מודרנית ואורבאנית, שאינה קשה במיוחד לתחזוקה, ומבטיחה הגנה קלילה ובטוחה. גם פרגולות מעץ, מבטיחות חומר חזק ואיכותי, שאמנם דורש צביעה פה ושם אך מבטיחים פרגולה עמידה, חזקה ויציבה. לאחר שתבחרו בחומר המתאים, נסו לברר איזה סוגי עץ או מתכת יותר רלוונטיים עבורכם, מה המחיר של כל אחד מהם, וכך תבחרו עבורכם את החומר המושלם שיתאים בול לחצר שלכם.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו