בניית פרגולה בצפון

 

✅ בניית פרגולות בצפון משלב התכנון ועד גמר הביצוע!

✅ 10 שנות וותק!

✅ הקפדה על שירות מעולה!

✅ בנייה בהיקפים גדולים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747

 

פרגולה בצפון

 

בניית פרגולה בחיפה

בניית פרגולה בצפון, היא אחת הבניות הנפוצות ביותר והיא קיימת כמעט בכל בית שני. זאת מאחר והנוף המדהים של הצפון, והישיבה בחצר שמאפשרת צפייה בו, נפוצים ומוערכים על ידינו מאד באזור המדהים הזה. לפני שאנו בוחרים פרגולה וחברת מקצוע שתגיע להתקין אותה, כדאי להכיר את עולם הפרגולות המפותח ואת שלל אפשרויות הבחירה וההחלטות שצריך לבצע בו לפני ההתקנה עצמה- הן בדבר החומר, צורת ההתקנה, המחיר, היתר הבנייה, ועוד. לשם כך, לפניכם כל מה שחשוב לדעת על בניית פרגולה בצפון.

אילו החלטות יש לקבל לפני בניית פרגולה בצפון?

בתוך עולם הפרגולות, יש הרבה אפשרויות, פיתוחים, ובהתאם גם החלטות לא פשוטות שצריך לקבל ולחשוב עליהן לפני שניגשים למלאכת הבנייה. לפניכם פירוט של כל ההחלטות החשובות שתצטרכו לפני הקמת פרגולה, שיעזרו לכם להתכונן למלאכה:

החליטו על חומר

זו החלטה חשובה שתשפיע מאד על העתיד שלכם יחד עם הפרגולה, והמאמצים שתצטרכו לעשות כדי לתחזק אותה. החומרים הנפוצים ביותר לפרגולות הם סוגי עץ שונים, או מתכת. ההבדלה בין אלה אינה רק אסתטית, החומרים שונים במשקל שלהם, באופן התחזוקה ובעמידות שלהם. לכן שקלו מראש את האופציות, ותבינו מה הכי נכון עבורכם ומה יהיה גם הכי פשוט ונוח לטיפול עתידי.

החליטו על צורת התקנה

זו החלטה חשובה ומשמעותית, שכן שתי צורות ההתקנה של הפרגולה נבדלות משמעותית. התקנה אחת היא התקנה סטנדרטית, של קורת גג מעל ארבע רגליים. צורת ההתקנה השנייה, תהיה של תלייה, והיצמדות הצד הפנימי של הפרגולה לקיר במאונך, כקיר תומך. כדי להחליט על צורת התקנה חשבו על תנאי השטח של החצר, האם יש קיר תומך שבאמת יכול להחזיק את המשא של הפרגולה או שיש צורך בארבע רגליים. על עניין זה כדאי להתייעץ גם עם בעל מקצוע, שכן מדובר בבטיחות שלכם ובניסיון שלו.

החליטו על גדלים

לפני שתפנו לחברת ההתקנה ותצטרכו לבקש הזמנה של חומרים, אתם צריכים להבין מה הגודל שמתאים לפרגולה, מה הוא הגובה שתרצו שיהיה לה, ומה העובי המתאים לחומרים. אחרי קצת מדידות בחצר, החליטו על גודל הפרגולה שהכי יתאים עבורכם – כך תוכלו גם לחשב מראש כמה תעלה הפרגולה וכמה יעלו החומרים בהתאם לכך.

האם תצטרכו היתר בנייה עבור בניית פרגולה בצפון?

מאז שנת 2016 ולפי חוק הפרגולות, לא כל פרגולה תצטרך היתר בנייה. מפורסמים מספר קריטריונים הנוגעים לבניית פרגולות, ואלו העומדות בקריטריונים ולא חורגות מההגבלות המצוינות שם – יכולות היבנות ללא צורך בהיתר בנייה. לכן חשוב מאד לבדוק לפני הבנייה, מה ההגבלות ולוודא שאתם עומדים בהם בכל מחיר, כדי להימנע מקנסות ובעיות משפטיות בהמשך. בכל מקרה, כן תצטרכו להודיע לרשות המקומית שאתם בונים פרגולה, ותצטרכו לאשש ולבדוק שאין לה הגבלות משלה על העניין למרות שאין צורך בהיתר ממשלתי.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו