בניית פרגולה בתל אביב

בניית פרגולה בתל אביב, היא בחירה נפוצה שבעלי בית רבים בוחרים לעשות בבית הן לצרכי נוחות, פרטיות, הגנה מנזקי מזג אוויר והן לצרכים אסתטיים. ישנם סוגים רבים של פרגולות, והן נבדלות הן בחומרים ובצבע שלהן, והן באופן בו הן מותקנות, אם בתלייה, אם באופן סטנדרטי וכדומה. בניית פרגולה אפשרית בכל שטח, שכן הן מגיעות במגוון גדלים וצורות התקנה מקוריות שמתגברות על מכשולי הבנייה. לפניכם קצת על בניית פרגולה בתל אביב.

איזה סוגי פרגולות קיימים?

פרגולה עומדת

פרגולה המותקנת באופן סטנדרטי ונחשבת לדגם הנפוץ יותר. ההתקנה שלה נעשית על ידי הצבת ארבעה עמודים, ללא קיבוע לקיר. פרגולה זו אינה תלויה בדבר ולכן היסודות שלה צריכים להיות כמה שיותר חזקים ועמידים כדי לעמוד במשקל הפרגולה בעצמם, ברוח ובגשם.

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה היא פרגולה שאינה מותקנת על ידי עמודים אלא במאונך לקיר אליו מתחברת. הקיר מהווה את התמיכה של הפרגולה, והיא מחוברת אליו בשני קצותיה, ובשני הקצוות האחרים, מחוברת גם כן לקיר באמצעות חוטי תווך.

מה היתרונות של התקנת פרגולה בתל אביב?

תוספת אסתטית ומרשימה

לפני הכל, פרגולה היא פשוט תוספת אסתטית מרשימה, שמשדרת יוקרה והשקעה ומשדרת את הלוק של המרפסת, החצר או החדר. פרגולה לבנה, פרגולה מעץ, או מבקבוק – כל בחירה כזו, יכולה לשדרג בכמה רמות את המרפסת ולהעניק לה טאץ' ייחודי.

הגנה מהשמש

בניית פרגולה נפוצה מאד עבור הצללה עבור הגנה מן השמש. במרפסות פתוחות וגגות, רבים בוחרים לבנות פרגולה כדי להגן על דיירי הבית והאורחים מהשמש, ולאפשר ישיבה נעימה ובטוחה בצל בימים החמים. ניתן לבחור להותיר מעט חריצים בגג הפרגולה כדי שהשמש כן תחדור באופן מסוים אך מבוקר, זה נתון לבחירתכם.

מעניקה פרטיות

סיבה נוספת שהינה מצוינת ונפוצה לבניית פרגולה בתל אביב, היא הצורך בפרטיות. הפרגולה מציעה כיסוי מלא מלמעלה שאינו כה גבוה, שמעניק לבית פרטיות במיוחד משכנים, עוברי אורח וכדומה.

חימום ונוחות בחורף

בחורף, ניתן לסגור את הפרגולה דרך מגוון חומרים כמו פלסטיק, אלומיניום, ועוד. הסיבה הנפוצה והאהודה ביתר עבור פרגולה היא שהיא מחממת בחורף, בכך שהיא מאפשרת במבנה שלה לסגור את החלל מן הרוח והמזג אוויר שבחוץ. בכך שניתן לסגור את הפרגולה בקלות, היא מאפשרת ישיבה נוחה במרפסת, גם בחורף ובקור.

מאיזה חומרים ניתן לבנות פרגולה בתל אביב?

החומר ממנו תיבנה הפרגולה שלכם, נתון להחלטתכם ולהזמנה שאתם תבצעו מהחברה. כל חומר שמוצע, שונה בעמידות, בצבע ובמחיר שלו ולכן כדאי לבדוק מראש את האופציות שלפניכם ומה מתאים יותר ופחות למטרות שלכם. החומרים הנפוצים לבניית פרגולות הם בראש ובראשונה עץ אורן, ובהמשך גם עץ אשוח, ארז, איפאה, ועוד. עץ האורן נחשב לבחירה הנפוצה יותר מאחר ואינו מאד יקר, אך בהחלט איכותי ועושה עבודה מעולה לצרכי הפרגולה.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו