בניית פרגולה במרכז

בניית פרגולה במרכז, היא בחירה נפוצה של רבים עקב שלל היתרונות שזו מעניקה לחצר או למרפסת שלנו. לפני בניית פרגולה במרכז, כדאי להבין את האפשרויות המונחות לפניכם, שכן ניתן לבנות פרגולות בגדלים שונים, בחומרים שונים וכן בסוגים שונים של תלייה וחיבור. פרגולה היא פתרון מושלם עבור החצר הן עבור שמש, רוח, עבור פרטיות או פשוט למטרות אסתטיות. כדי להבין יותר על מה מדובר ואיך מומלץ לפעול – לפניכם הכל על בניית פרגולה במרכז.

✅ בניית פרגולות בכל איזור המרכז

✅ 10 שנות וותק!

✅ שירות ויחס אדיב

✅ מקצועיות ואמינות!

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

 

כיצד ניתן לבנות פרגולה במרכז?

בניית פרגולה במרכז אפשרית בכמה דרכים ובכמה חברות שונות. כיום, הפרגולה הפכה לטרנד כה נפוץ בארץ ובהתאם גם צמחה לה שוק אדיר ומאות חברות המציעות בנייה והתקנה של פרגולות בתשלום. רבים בוחרים לפנות את הפרגולה בעצמם, אך קחו בחשבון שמדובר במבנה שחשוב להתקין באופן המיטבי, שכן בנייה לא נכונה ולא בטיחותית עלולה להביא לאסון וסכנה.

איזה סוגי פרגולה קיימים?

כיום יש בשוק מגוון של סוגי פרגולה, הנבדלות הן במחיר, הן בחומר ממנו עשויות, והן בסוג ההתקנה. לכל סוג יהיו את נקודות החוזק והחיסרון שלו, ונותר עליכם להחליט מה הכי יתאים לחצר שלכם. ישנם שני סוגי התקנה נפוצים שכדאי להכיר:

1. התקנה סטנדרטית, של 4 רגליים – פרגולה סטנדרטית היא פרגולה בה הגג נשען על ארבע רגליים, כלומר כל המשקל של הגלל מופעל על ארבעת הרגליים בלבד, ללא עזרה חיצונית.

2. התקנת תלייה – פרגולה מסוג זה היא כזו שמתקינים אותה דרך תלייה (ונקראת גם פרגולה תלויה) ומשען על קיר תומך. שתי קצוות הפרגולה מחוברות לקיר במאונך, והשתיים האחרות נתלות לעבר הקיר גם כן כך שכל משקל הגג מופעל על הקיר.

מאיזה חומרים עשויה פרגולה ואיזה כדאי?

כל אחד, יעדיף חומר אחר הן בגלל התקציב שלו והן בגלל המטרות והמיקום של הפרגולה. בין החומרים יש הבדלים משמעותיים בתקציב, שכן יש גם הבדלים משמעותיים בעמידות ובתחזוקה של חומר צריך. ישנם שני חומרים עיקריים לבניית פרגולות שחשוב להכיר:

פרגולות מעץ

לקוחות רבים בוחרים בבניית פרגולה מעץ, בעיקר עץ אורן שכן זה הוא חומר איכותי, והוא לא מבין החומרים היקרים שוק. ישנם סוגי עץ נוספים עם תכונות אחרות, לכן מומלץ לכל לקוח לבחון את המלאי הקיים ואת תכונות האופי של כל חומר, ולהתקין את החומר שהכי מתאים עבורו. החומרים עוברים צביעה או ציפוי, ומומלץ גם לתחזק זאת בכל שנה שכן העץ עשוי לסבול מנזקי השמש והגשם ולדהות.

פרגולות ממתכת

רבים בוחרים בבניית פרגולה במתכת, כמו פרגולה אלומיניום, בגלל המראה האסתטי שלה ובגלל העמידות שלה לתנאי גשם וחורף. פרגולה כזו מצריכה פחות ניקוי, צביעה ותחזוקה מפרגולה מעץ. רבים בוחרים בה גם בגלל האסתטיות והמראה האורבני שזו מעניקה. חשוב לבחור בחומר שאינו זול מדי, כמו ברזל פשוט, שכן אלה עשויים להחליד ולהתבלות.

בניית פרגולה במרכז

 

בניית פרגולות בתל אביב

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו