סוככים

סוככים משמשים בדרך כלל כדי לספק הגנה מפני השמש והגשם.

ניתן למצוא סוככים על גגות בתים, מסעדות, חנויות ובניינים אחרים. לעתים קרובות הם עשויים מבד או מבד פוליאסטר המתוח על מסגרת.

סוככים משמשים במשך הרבה מאד זמן בשיראל כדי לספק צל ומחסה מפני גשם ושמש. הוא נראה כמו מבנה דמוי גג המחובר לקיר החיצוני של המבנה כדי לספק הגנה מפני פגעי מזג האוויר.

הוא יכול להיות עשוי מקנבס, ויניל או חומרים אחרים. זה יכול להיות מחובר לקיר עם צירים או יכול להיות נתמך על ידי מוטות המונחים על הקרקע. הבד עשוי להיות בצבע אחיד או מעוצב והוא עשוי לכלול חלונות לזרימת אור ואוויר.

סוכך

מה זה סוכך?

הגגון הוא סוג של מחסה המוצמד לחלק החיצוני של המבנה וניתן לשליפה.

סוג ההצללה הזו נועדה לספק צל מהשמש והגנה מפני גשם. הם גם עוזרים להפחית את עליית החום בחודשי הקיץ על ידי חסימת אור שמש ישיר. בנוסף ליתרונות אלו, סוכך יכול גם להוסיף ערך לבית או לעסק שלך.

הסוככים הנפוצים ביותר הם הנשלפים והקבועים. סוכך נשלף יכלול בדרך כלל שני חלקים: אחד מגולגל אל הקיר ואחר המשתרע החוצה על מוטות או זרועות. סוככים קבועים הם מבנים נייחים שמתחברים ישירות לבניין.

ניתן להרכיב סוכן מותאם אישית וכך להתאים אותו לדקים ברצפה או לחיפויי הקיר.

יתרונות השימוש בסוככים:

  • גגון יגן עליכם מפני השמש, כך שתוכלו לשבת שעות בגינה שלכם ולא תצטרכו לדאוג להיפגע מהשמש.
  • זה גם יגן עליך מפני הגשם, כך שאתה עדיין יכול ליהנות מהגינה שלך גם כשיורד גשם בחוץ.
  • אם יש לך גגון מעל המרפסת שלך, אז הוא יספק מחסה לכל מי שרוצה לשבת שם בחוץ וליהנות.
  • סוכך הוא אלמנט אדריכלי המספק הגנה מפני מזג האוויר, בדרך כלל מול חלון או דלת. ישנם סוגים רבים ושונים של סוככים עליהם נרחיב בהמשך, שמחירם נע בהתאם לגודלם ולחומריהם.

מחיר ממוצע לסוככים

עלות סוכך תלויה בגודל ובחומר שלו. הסוג הנפוץ ביותר מיוצר עם בד מתוח על מסגרת פלדה. סוג זה יכול להיות קל להתקנה וזול יחסית, אך יש לו את החסרון בכך שהוא אינו מסוגל לעמוד ברוחות חזקות.

הסוג היקר ביותר מיוצר עם מסגרות אלומיניום ולוחות אקריליק, שיכולים לעמוד ברוחות חזקות אך עשויות לדרוש התקנה מקצועית.

סוככים הם דרך מצוינת להגן על החלונות והדלתות שלך מפני השמש. אתה יכול להשיג סוכך בכל גודל, אבל הם לא באים בזול. עלות סוכך תלויה בגודל ובחומר ממנו תרצו שהוא יהיה עשוי.

העלות הממוצעת של סוכך היא החל מ-3000 ש”ח אצל רוב בעלי המקצוע. זה כולל התקנה וכל שאר הדברים הנדרשים להקמת הסוכך.

סוכך זרועות

זרועות סוכך הן מכשיר המשמש לתמיכה במשקל של סוכך. הם עשויים בדרך כלל ממתכת ומגיעים בצורות וגדלים שונים. הזרוע מותקנת על הקיר או בצד הבניין, ומוצמדת למסגרת הסוכך בבסיסה.

הזרוע מחוברת לשולי הבד בעזרת קליפסים או תושבות ובה גם אתה מוצא גלגלות וחבלים המאפשרים לך להפעיל את הסוככים הנשלפים שלך.

ישנם סוגים רבים ושונים של חומרים שמהם ניתן לייצר זרוע, אך בדרך כלל הם עשויים מאלומיניום, פלדה או פיברגלס.

זרועות סוכך משמשות לתמיכת משקלו של סוכך, העשוי לרוב מקנבס או ויניל. בדרך כלל הם מורכבים לצד הבניין ויוצאים החוצה מעל המדרכה.

כאמור, ניתן להשתמש בסוככים להצללה והגנה מפני גשם, שלג, שמש ורוח.

סוכך חשמלי

סוכך חשמלי הוא גג נשלף ממונע הניתן לפתיחה וסגירה בלחיצת כפתור או באמצעות שלט. לרוב הוא מותקן בחלקו החיצוני של המבנה, אך ניתן להתקין אותו גם בחלקו הפנימי.

סוכך חשמלי הוא סוכך נשלף הניתן למשיכה למעלה ולמטה על ידי מנוע חשמלי. הם משמשים לרוב לכיסוי כניסות לחנויות ובתי עסק אחרים, אך הם שימשו גם בבתי מגורים.

הסוכך החשמלי הוא בד נשלף אוטומטי הנסוג כאשר אינו בשימוש ומתארך בעת הצורך.

סוכך מסך למרפסת

כאשר אתם מחפשים דרך להגן על המרפסת שלכם, תוכלו למצוא כל מיני אפשרויות בשוק, למשל פרגולות, אך הפופולריים ביותר הם סוככי מסך.

סוכך מסך הוא אחד מסוגי הסוכך הפופולריים ביותר מכיוון שהוא מציע הגנה מפני חרקים כמו גם גשם ושמש. זה גם קל להתקנה ולהסרה, מה שאומר שניתן לקחת אותו ידנית במעברי דירה או אפילו לשינוי מיקומו במרפסת.

סוכך מסך למרפסת הוא מוצר מאוד פופולרי בימינו. אנשים מתעניינים יותר ויותר בחללי מגורים בחוץ. לא רק לקיץ אלא גם לכל ימות השנה.

סוככי מסך משמשים בדרך כלל להגנה על אזור המרפסת מפני שמש וגשם. ניתן להתקין אותו על המרפסת, המרפסת או כל חלל חיצוני אחר עם גג. הם מתוכננים כך שישתלבו על המעקה או הקיר הקיים בביתכם, מה שאומר שאינכם זקוקים לכלי עבודה נוספים או כישורי בנייה נוספים.

סוכך מסך הוא חלק חיוני בכל מרפסת ויהפוך את המרפסת להרגיש יותר כמו חדר חיצוני נוסף.

סוככי מסך מגיעים בצורות ובגדלים שונים. ניתן למצוא אותם בצורה של פנלים או וילונות שמתחברים לחלק החיצוני של הבית. הלוחות עשויים בדרך כלל מויניל או אלומיניום ומוצמדים למעקה באמצעות רצועות סקוטש או ווים הנכנסים לחתיכי הקיר בתוך הבית. הווילונות עשויים מרשת נגד יתושים או מבד, שמתחבר למסגרת החלק החיצוני של הבית באמצעות קליפסים, ברגים, סקוטש או מחברים אחרים.

הסוג שתבחר יהיה תלוי בכמות האור שתרצה לתת.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו