הצללה ביתית: סוגי הפרגולות שצריך להכיר

מעוניינים לסדר לעצמכם מקום נוח, נעים ומוצל לשבת בו בחצר הבית? רוצים להיות מוגנים מפני פגעי מזג האוויר אך גם לספק אוורור נעים ומרחב נוח ומרווח לישיבה? הפתרון המושלם עבורכם הוא הצללה ביתית, כזו שרק פרגולה מסוגים שונים יכולה לספק. במאמר זה נפרט כל מה שחשוב לדעת לגבי סוגי פרגולות שצריך להכיר, לכל מי שמעוניין להצליל את חצר הבית שלו באופן פרקטי ואסתטי.

הצללה ביתית: מאיפה מתחילים

אם אתם גרים בבית עם חצר בוודאי תרצו להכיר אפשרויות להצללה, כדי שתוכלו לסדר לעצמכם מקום ישיבה ומנוחה מחוץ לבית, וגם לאורחים שיגיעו אליכם. קיימים מספר פתרונות להצללה ביתית אשר יכולים לספק לכם מקום מושלם למנוחה או לאירוח מחוץ לבית.

סוגי פרגולות

כשאסתטיות ופרקטיקה נפגשים: פרגולות מומלצות

פרגולה היא האפשרות המומלצת ביותר להצללה ביתית. פרגולה בחצר הבית מהווה יתרון גדול משום שקיימים סוגי פרגולות רבים שתוכלו לבחור מבניהם עד שתגיעו להתאמה המושלמת לחצר הבית שלכם. תוכלו לבחור את עיצוב הפרגולה באופן אישי, בהתאמה אישית ובאיכויות גבוהות ביותר שתתאים לחצר הבית שלכם באופן מושלם. סוגי הפרגולות העיקריים שנפרט כאן הם:

פרגולות מאלומיניום: למי הן מתאימות

יתרונותיו של אלומיניום הם שמדובר בחומר חזק ועמיד שיכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות עם מינימום תחזוקה. ניתן לעבד ולעצב את האלומיניום בצורה נוחה, ולכן הוא מהווה סוג פרגולה מועדף על אנשים רבים. ניתן להציב את פרגולת האלומיניום על הגג, במרפסת, בגינה או בכניסה לבית. תוכלו להתאים בקלות את הפרגולה לכל מקום שתרצו לשים בו אותה.

פרגולה מברזל: מה חשוב לדעת

סוג נוסף של פרגולות הינו פרגולה העשויה מברזל. גם הברזל הינו מתכת חזקה וכבדה, ולכן הוא מתאים לעיצוב פרגולות גדולות בחצרות בתי גדולות. פרגולת ברזל מאפשרת שילוב של התקנת מערכות תאורה מסוגים שונים כך שבערבים תוכלו לשבת ולהנות מאור נעים ורך בחצר ביתכם.

פרגולה מעץ: המראה הטבעי

אם חשובה לכם האסתטיקה וגם הפרקטיות, תוכלו להתקין בחצר הבית פרגולה מעץ. לעץ יש מראה טבעי ומסורתי ולכן פרגולה מעץ תשתלב בכל מקום על ידי הפגנת מראה קלאסי כפרי. חשוב לדעת לעבוד עם עץ כדי שהפרגולה תחזיק לאורך שנים, ועל כן שימו לב שאתם רוכשים את הפרגולה שלכם רק מחברה מומלצת בעלת ידע, ותק וניסיון בעולם הפרגולות ובסוגי הפרגולות השונים.

פרגולה בהתאמה אישית

לרוב סוגי החצרות הקיימים ניתן להתאים פרגולה. חשוב לחשב את המידות כמו שצריך, את גובה הפרגולה, ואת ההתאמה האסתטית שלה לבית לידו היא תוצב. לאחר שתתאימו את הפרגולה באופן אישי לחצר הבית או לגג, תוכלו להנות ממקום ישיבה מוצל ונוח, לארח בו אורחים או לשבת בו מתי שרק תרצו ולהנות ממזג אוויר נעים ומצל.

לכמה זמן פרגולות עמידות

עם החומרים והבניה הנכונה פרגולות יחזיקו שנים רבות. חשוב לוודא שאת הזמנת הפרגולות מבצעים מחברה מקצועית שתוכל להבטיח את עמידות החומרים ושיהיה לכם למי לפנות בכל שאלה או בעיה שצצה לגבי הפרגולה שלכם.

לסיכום

יותר ויותר ישראלים בוחרים להתקין פרגולות בחצר ביתם ולהנות משלל היתרונות שהן מציעות. סוגי הפרגולות העיקריים הם ברזל, אלומיניום ועץ, ולכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו. חשוב להזמין את הפרגולה מחברה מקצועית בתחום הפרגולות שתספק לכם את מלוא המענה הדרוש. אין ספק שלאחר התקנת הפרגולה תצטערו על כך שלא עשיתם זאת לפני כן.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו