כל מה שצריך לדעת על חידוש דק עץ

אם אתם מחפשים את העיצוב המושלם לרצפת עץ אקסקלוסיבית בגינה שלכם או המרפסת, הרי שבמיוחד עבורכם אספנו את כל המידע המעניין אודות חידוש דק עץ והתקנת דקים שיהפכו את מראה הבית שלכם לחדש ומשודרג

מה זה דק עץ?

כנראה שיצא לכם לראות אצל חברים או קרובי משפחה או שאולי בתמונות שונות ברשת האינטרנט אודות רצפת עץ במראה משובח ואיכותי, והרי שאלו הם דקים – קרשי עץ איכותיים שנועדו לרצף את חלל הרצפה המועדף ויעניקו לרצפה שלכם מראה טבעי ואסתטי.
קיימים סוגים רבים של דקים והם עשויים מעץ לסוגיו השונים. לרוב, השימוש בדק עץ מבוצע הן בגינה והן במרפסת. כאשר בוחרים לעצב רצפת עץ ולרצף את החלל כולו או בחלקו בדקים.

חידוש דקים קיימים

אם בעבר עיצבתם את רצפת המרפסת או הגינה שלכם בדקים, ומאז עברו מספר שנים והדקים ניזוקו, הרי שחידוש דקים זהו הפתרון האולטימטיבי והרצוי לאחר טווח שנים רבות. השנים אומנם עושות את שלהן, והדקים שמותקנים אצלכם כבר מזמן לא נראים כמו בעבר. וכדי שאתם תוכלו לחוות את השדרוג במראה הדקים, חידוש דקים וריענונם בהחלט יתרום לאווירת הבית ויחזיר את מראה איכות של הדק כביום התקנתו הראשון.

מה קורה לדק עץ בעת חידושו?

תהליך חידוש דק עץ נועד להחזיר לדקים את המראה הטבעי והאסתטי, בכדי לשדרג לכם את הנראות של ריצפת העץ האקסקלוסיבית! בזמן חידוש הדק, הוא יעבור תהליך של ניקוי מלא ויסודי ואחרי זאת יצבע באמצעות שמן ייחודי שיעניק לו את המראה המשובח והיוקרתי של עץ טבעי ומלא.
בזמן חידוש בביתכם, אתם תוכלו גם לחבר ולחזק מחדש את הדק, ככה שתוכלו להנות מחדש ממראה הדקים שלא רק קבלו ריענון משודרג של צבע, אלא גם, חוזקו ויוצבו מחדש.
בדרך הזאת, אתם לא תשימו לב – אבל שינוי ושדרוג רצפת הדקים, יעניק לבית שלכם מראה חדש וייחודי ביותר לטווח שנים רבות במיוחד!

למה מומלץ לחדש דקים בבית?

אסתטיקה ויופי אלו הם שמות נרדפים לאושר שלנו בחיים. כאשר אנחנו מתבוננים על משהו שיפה לנו בעין – אנחנו מתחילים להיות מאושרים וכל זאת מתבצע עקב הורמון האושר שמופרש בעת שהעין שלנו קולטת דברים שמוצאים חן בעינינו. אין ספק שמראה רענן ומחודש של דקים בבית, יצור עבורכם תמונה כוללת של בית חדש ומשודרג – מה שבסופו של דבר יכול להביא לאושר שלכם, וכמובן לתחושת השובע בלוק חדש ומקורי של הגינה והמרפסת!
ואם כבר דיברנו על מראה אסתטי ואיכותי לבית – אז מי לא היה רוצה שהבית שלו יראה מושלם? זאת בדיוק הסיבה העיקרית שכדאי ומומלץ לכם לחדש את הדקים אחת לתקופה של כמה שנים ולזכות במראה חדיש במיוחד!

כל מה שצריך לדעת על חידוש דק עץ

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו