כך בוחרים חיפוי חוץ מעץ

בשנים האחרונות, הפך חיפוי עץ לאחד האלמנטים המבוקשים והמדוברים ביותר בקרב מעצבים ואדריכלים, ויותר משפחות ובתי עסקים בוחרים לשים דגש על עיצובי בתים ועסקים עם מראה טבעי ויוקרתי של עץ לסוגיו השונים, וזאת בעקבות העובדה כי חיפוי העץ מעניק מראה איכותי ונבדל שמלווה את החלל בתחושת הרמוניה וטבעיות.

אילו חיפויי עץ קיימים?

חיפוי עץ נועד לצורך בניית פרגולות גגות ורעפים, רצפות דקים, וכן גם ניתן למצוא עיצובי עץ לקירות שנועדו כחיפוי מעץ פנימי או חיצוני, ומשמשים לדקורטיביות של הבית או לחלל העסקי. הייחודיות והנבדלות של העץ היא, שמדובר בחומר טבעי עם קונוטציה נעימה ומחממת שמשתלבת באופן מושלם עם אווירת המקום, עיצובי אבן, פלדה וקירות בטון. אנחנו בחברת בנייה בעץ, מציעים עבורכם פתרונות חיפוי חוץ מעץ לא רק לשם גינות ומרפסות, אלא גם, חיפויים שנועדו להסב את פחי האשפה או חדרי הכביסות, ולהעניק עבורם מראה ייחודי שתואם לאווירה הפסטורלית של החלל המעוצב.

סוגים ועיצובים שונים לחיפוי עץ

קיימים מגוון רחב של אפשרויות שונות לסוגי עץ המגיעים בתור חיפוי עץ, כך שניתן בקלות יתרה לאתר את חיפוי העץ המתאים ביותר לחלל שלכם.

חיפוי עץ משרביה (לגן ולחללים רחבים) – המשרביה נועדה לפצל ולחלק חללים רחבים בבתים הפרטיים או בבתי העסק. נסו לדמיין שברצונכם לחלק את חלל הגינה לפינת אוכל ולפינת הגן. ולצד זאת אתם לא מעוניינים ליצור הפרדה מוחלטת בין שני החללים, אלא לייצר הפרדה שיוצרת קיימות לשני החללים הנוצרים. המשרביה מגיעה עם מרווחים בין עיצובי העץ שגורמים לה להפוך לקיר שאינו אטום, ודרכו ניתן להתבונן במה שמתרחש בחלל השני, מה שייצור הפרדת חלל מצד אחד ומצד שני יאפשר לכם לשבת בנעימים ובשקט עם בני המשפחה הבוגרים ולשים לב לילדים שמשחקים בגן.

חיפוי לוח חיצוני – לוחות עץ שנועדו לשמש כחיפוי למבני בטון, או לקירות גבס לשם דקורציה ועיצוב. אחד השימושים ללוחות עץ חיצוניים, נועד לעיצוב גינות שמגודרות בשכבת בטון או מתכת, ומאפשרות לכם לייצר סביבה חמה וטבעית לאווירת הגן.

יתרונות לחיפוי עץ

מלבד העובדה שחיפוי עץ לסוגיו השונים ייצור עבורכם עיצוב טבעי ומיוחד לגינה, לבית או למרפסת– הרי שישנו יתרון נוסף וחשוב, שכאשר מדובר בעץ, לרוב המחיר יהיה אטרקטיבי ביותר מאשר חומרי גלם אחרים שעימם תרצו לעבוד ולעצב את החללים שלכם. לא רק שהעץ נחשב לחומר במחיר משתלם, אלא גם, שהעץ נחשב לחומר זמין שניתן בקלות לייצר ממנו את העיצוב שאתם רוצים, מה שיכול להוות קושי אם מחליטים לייצר פריטים ועיצובים שאינם תואמים את הסטנדרט. אנחנו בחברת בנייה בעץ, נעניק לכם את מגוון האפשרויות השונות לחיפוי עץ לכל סוגיו השונים.

כך בוחרים חיפוי חוץ מעץ

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו