חטיבה עסקית

החטיבה העסקית של חברת ש.ע.מ בנייה מעץ מבית ש.ע.מ בנייה ופיתוח עוסקת בעבודות בינוי ושיפוץ בהיקפים גדולים. בחטיבה זו אנו פועלים במגע ישיר עם לקוחות פרטיים, חברות ציבוריות ותאגידים, וכן עם גופים וחברות ממשלתיות, מתוך מטרה לבצע פרויקטים בקנה מידה גדול. במאמר זה יפורטו השירותים אותם מציעה החטיבה העסקית שלנו.

בניית דקים

דק לעסקים

תחום עיסוק מרכזי של החברה שלנו הוא בניית דקים. הדקים, כלומר קרשי עץ לריצוף, נחשבים כשיטת ריצוף נאה ואסתטית, והפופולאריות שלהם הולכת וגוברת עם השנים.
החטיבה העסקית שלנו מציעה פרויקטים לריצוף בדקים רחבי היקף. הגודל המדויק של הפרויקט איננו קריטי, וטווח השירותים שמציעה החטיבה העסקית שלנו יחסית רחב, אם כי ניתן לומר שבממוצע חטיבה זו מבצעת פרויקטים בהיקף של כ1000 מ"ר מרובע (1000*1).

החטיבה שלנו מציעה ריצוף בדקים במגוון רחב של מיני עץ, לרבות ריצוף בדקים מעצי אורן, דקים מעצי איפאה, דקים מעצי טיק ודקים סינטטיים. לכל אחד מהאפשריות הנ"ל יתרונות וחסרונות, ותוכלו לעמוד עימנו ולהיוועץ עימנו לגבי סוג הריצוף המתאים לכם. מיותר לציין שגם מחיר הריצוף משתנה בהתאם לסוג הריצוף.

תחום התמחות מיוחד שלנו הוא ריצוף בדק הבמבוק. הריצוף בצמח הבמבוק נחשב לריצוף חזק מאוד, נאה, עמיד למים ונוח למדרך. כמו כן, דק הבמבוק נחשב לדק הריצוף האקולוגי והסביבתי ביותר. בנוסף, דק הבמבוק נחשב לדק עמיד במיוחד, והוא נשאר נאה לאורך שנים. הפופולאריות של הריצוף בבמבוק הולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות, וגופים רבים מעדיפים ריצוף זה על פני סוגי דקים אחרים, דוגמת דק מעץ איפאה.

בניית פרגולה

פרגולות לרחוב

הפרגולה היא סככה עבור גינות למקומות ציבוריים המשמשות להגנה מפני השמש. אנו מציעים ללקוחותינו פרגולות לפי דרישתם, משני סוגי הפרגולות העיקריות בשוק – פרגולות עץ ופרגולת אלומיניום.
החטיבה העסקית של שלנו מציעה ללקוחות פרטיים, לחברות ציבוריות ולגופים ממשלתיים שירותי בניית פרגולות בקמה מידה גדול. במידה ואתם זקוקים לפרגולה גדולה במיוחד, או לפרויקט רחב היקף של בניית מספר רב של פרגולות, תוכלו ליצור קשר ישיר עם החטיבה העסקית שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

בניית צימרים

הצימר נחשב לאחד מאמצעי האירוח הפופולאריים והאטרקטיביים ביותר. הצימר בדרך כלל זול יותר ומרווח יותר מבית המלון, והאוירה הכללית בצימר נוחה וביתית יותר. אין פלא שישנם כיום כעשרת אלפים צימרים לאירוח ברחבי מדינת ישראל.
החטיבה העסקית שלנו מבצעת פרויקטים רחבי היקף העוסקים בבניית צימרים. במידה ואתם מעוניינים בבניית צימר גדול במיוחד, או שאתם מתכננים פרויקט רחב היקף של בניית כמה צימרים במקביל, תוכלו לעמוד עימנו בקשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו