העיצוב בעץ כובש את ישראל

אחת לכמה שנים אנחנו שומעים על עיצובים חדשים שכובשים את העולם בתחומי הבנייה, הטקסטיל, עיצוב הפנים וכן גם בתחומי האדריכלות השונים. ומזה תקופות ארוכות לאורך ההיסטוריה, ישנו הטרנד המרכזי שפשוט מסרבלחלוף מהעולם, והרי הוא – העיצוב בעץ!

שלא תטעו לרגע, הרי שמדובר בפנומן ייחודי שתמיד היה זמין לאדם, וטומן בתוכו מגוון רחב של יתרונות ששום חומר אחר בטבע לא מצליח להתעלות על סגולותיו.

אילו עיצובים מעץ תוכלו למצוא בכל בית

עוד מראשית ההיסטוריה נחשב העץ לחומר בנייה ייחודי שהיה לו שימוש נרחב במגוון תרבויות שונות בכל רחבי היבשות. ומאז, העולם התקדם, ואנחנו ממשיכים לראות בתים שבנויים מעץ, וכן גם שאר פריטי ריהוט ותוספות שמגיעות מעץ איכותי כגון: דקים, פרגולות עץ, גגות, גדרות וכן גם בנייה מבוססת עץ.
רק שבשונה מהאדם הפרהיסטורי, האדם של המאה ה-21 מחפש לראות בעץ את העיצוב המקורי והייחודי, שיספק מענה ופתרון לדיקורציה ועיצוב הפנים של הבית. בדומה לאפשרויות עיצוב הבאות:

  • פרגולות מעץ – הפרגולה הינה פתרון ייחודי הן למרפסת והן לגינה, ותעניק לכם מענה להצללה וכן גם פתרון לגשם בעת חודשי החורף הקרים. פרגולות מעץ נחשבות לאחד העיצובים הטרנדים והחמים של השנים האחרונות וזאת, בגלל הנראות הטבעית שהעץ מעניק להן. פרגולות מעץ נחשבות גם ליותר פרקטיות ועמידות בפני חום וקור בשונה מפרגולות מסוגי חומרים שונים.
  • עיצוב רצפת עץדקים נחשבים לעיצוב המרשים והאיכותי לכל מי שמחפש פתרון לרצפה בגינה או במרפסת. רצפת עץ מעוצבת תתאים לכל סגנונות העיצוב הביתיים ותשתלב באופן מושלם בכל מזג אוויר וכל ימות השנה. היתרון ברצפת עץ זה, שמדובר ברצפה שניתן לנקות אותה באופן מהיר, היא לא מחליקה, ונחשבת לנוחה ופרקטית לאורך שנים רבות.
  • עיצוב גדרות מעץ – אם לאחרונה חשבתם לעצב גדר מסביב לבית או בגינה שלכם, הרי שגדר מעץ זהו לגמרי הפתרון המושלם לכל מי שמחפש גדר בעיצוב מיוחד ואיכותי, וכן גם גדר שתוסיף לעיצוב הבית הכללי ותשרת אתכם לאורך שנים רבות. עיצובי גדרות מעץ נחשבים לנפוצים, וזאת עקב העובדה שגדר מעץ נחשבת לחזקה ויציבה שניתן לחדש את הצבע שלה בקלות ובפשטות וכן גם תעניק לחלל הגינה שלכם את הנראות המרשימה של עץ משובח ואיכותי.

מדוע כדאי לעצב את הבית דווקא בעיצובי עץ?

עבודות בנייה ועיצוב מעץ, נחשבות לא רק לאיכותיות ומחזיקות מעמד לאורך זמן ממושך, אלא, שהעץ נחשב לחומר טבעי ונעים שמעניק תחושת רוגע ושלווה וחיבור לטבע ולגן. מחירי העץ משתנים לסוגיו השונים, ועקב העובדה שעץ הינו חומר נפוץ, מאפשרת לכם למצוא את פריטי העץ במחירים האטרקטיביים והנוחים במיוחד.
הנוחות בעיצוב הבית בעץ היא, שניתן בקלות יתרה לחדש את הדקים ואת מראה הפרגולה שלכם, לבצע תיקוני צבע וחיזוק בין הרעפים, ובסופו של דבר מדובר בחומר שנימצא קבוע בזמינות ולטרנד שלא חולף מהעולם.

רוצים בנייה בעץ לבית שלכם? דק חדש למרפסת או לגינה? צרו איתנו קשר!

העיצוב בעץ כובש את ישראל!

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו