דק קומארו

בנייה של דק יכולה להיעשות באמצעות סוגים רבים ושונים של עצים. כמובן שלכל סוג של עץ יש את היתרונות והחסרונות שלו, ולכן מה שחשוב הוא להבין מה בדיוק אתם רוצים מהדק שלכם. הגדרה מדויקת של שימושי הדק תוכל לעזור לכם לבחור את סוג העץ המתאים לדק שלכם. לפניכם סקירה על עץ מאוד שיכול מאוד לעניין אתכם לבניית דק, למרות שהוא לא מוכר מידי.

✅ בנייה דק קומארו מקצועית

✅ אמינות ושירות אדיב

✅ ניסיון רב שנים

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

דק קומארו

קומארו הוא עץ שגדל ביערות הגדולים של דרום אמריקה, והוא נחשב עץ חזק במיוחד. לקומארו יש מראה חלק ומרהיב והוא גם חומר עמיד ביותר. הקומארו מזכיר לרבים את האיפאה אולם יש ביניהם שני הבדלים מרכזיים: הקומארו מגיע בגוון בהיר יותר מאשר האיפאה ובנוסף הוא דורש תחזוקה בתדירות גבוהה יותר מאשר האיפאה. על כל זה ועוד, תוכלו לקרוא בהמשך.

דק קומרו

יתרונות

1. עמידות

העמידות של עץ הקומארו היא היתרון המרכזי שלו. הוא מאפשר לכם להנות מדק יציב לאורך שנים רבות.

2. נוחות

הקומארו הוא עץ שנוח מאוד לעבוד אתו והוא מאפשר לכם לעצב את הדק שלכם בכוחות עצמכם עם הדרכה קטנה. בנוסף הוא מאפשר ליצור דקים גם בצורות מאתגרות.

3. צבע

הצבע של הקומארו הוא צבע חלק מה שגורם לרבים לבחור בו כחלק מעיצוב מרענן. הגוונים שלו לא אחידים ואתם יכולים לבחור עד גבול מסוים את הגוון שהכי מתאים לגינה שלכם.

חסרונות

1. שמש

אמנם דק הקומארו נחשב עמיד בפני מים אולם חשיפה ממושכת לשמש יכולה לגרום לפגיעה מסוימת בצבע שלו. הלוחות עצמם של הדק לא אמורים להיפגע אבל אם הצבע הוא נתון שחשוב לכם אתם צריכים לקחת את זה בחשבון.

2. מחיר

אז כמו שבוודאי הבנתם, על יתרונות כל כך רבים יש בסופו של דבר גם איזה מחיר שצריך לשלם, ואכן הקומארו הוא לא העץ הזול ביותר שתוכלו למצוא, והדבר משמעותי במיוחד כאשר מגיעים להתקנה של דקים גדולים. עם זאת, המחיר שלו זול יותר מאשר האיפאה, ולכן זו יכולה להיות אופציה עבורכם.

3. תחזוקה

הקומארו דורש תחזוקה יחסית תכופה בהשוואה לדק איפאה.

לאיפה מתאים

דק קומארו הוא פתרון מצוין לדק שצריך לעמוד בעומסים סבירים ונמצא במקום יחסית חשוף. אם העיצוב של הגינה או החצר חשובים לכם הקומארו יוכל לעזור לכם בעיצוב כיון שהצבע שלו נשאר יציב לאורך השנים. עם זאת, כפי שנאמר חשיפה ממושכת לשמש עלולה לפגוע בו וחשוב שתקחו את הנתון הזה בחשבון.

מחירים

בערך 500 ₪ עבור מטר אחד.

לסיכום

הקומארו הוא פתרון מצוין עבור מי שרוצה דק עמיד, נוח לעיבוד שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. המחיר שלו זול בהשוואה לאיפאה, אך יקר יותר בהשוואה לדקים הפשוטים. אם אתם מחפשים איכות במחיר שלא יקרע לכם את הכיס, הקומארו הוא אפשרות מצוינת עבורכם.

סוגי דקים נוספים: דק במבוק, דק טיק, דק אורן, דק איפאה.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו