דק טיק

דק הוא אחת מתוך האופציות הטובות על מנת לשדרג מרחב מסוים בבית שלכם, בין אם מדובר על חצר גדולה או פינת ישיבה בגינה. אחד הדברים החשובים בבנייה של דק הוא כמובן בחירת סוג העץ שממנו הדק ייעשה. בשוק יש היצע נרחב של עצים לבניית דקים, ולכם רק נשאר לבחור את העץ המתאים לכם. לפניכם סקירה על אחד העצים הטובים ביותר שמהם ניתן לעשות דק.

✅ בנייה דק טיק מקצועית

✅ אמינות ושירות מובטחים

✅ ניסיון רב שנים

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

 

דק טיק

הטיק הוא עץ שגדל במספר יבשות ברחבי העולם אולם בישראל הוא לא גדל ולכן כל הטיק שנמצא באר הוא מייבוא מה שהופך אותו להיות עץ יקר במיוחד. התכונה המרכזית של התיק היא החוזק שלו ובנוסף הוא גם בעל מראה מבריק. בתעשיית העץ הטיק תופס מקום של כבוד ורהיטים העשויים מטיק ידועים בעמידות הרבה שלהם לאורך שנים ארוכות. האם טיק הוא חומר טוב לדק? מיד תדעו.

דק טיק

יתרונות

1. עמידות

העמידות של עץ הטיק גבוהה מאוד, והיא באה לידי ביטוי בשני אופנים. העובדה הראשונה היא שעץ הטיק מסוגל לעמוד בעומסים כבדים והוא לא מתעקם גם ברבות השנים. בנוסף, הטיק שומר על מראה מבריק לאורך זמן והוא לא דורש תחזוקה גבוהה בניגוד לדקים אחרים.

2. עיבוד

על אף העובדה שעץ הטיק הוא עץ חזק במיוחד, בניגוד לאיפאה הוא גם נוח מאוד לעיבוד מה שמאפשר לכם ליצור ממנו דק באיזו צורה שתרצו.

חסרונות

1. מחיר

אם עד עכשיו הכל היה נשמע נהדר, המחיר הוא עקב האכילס המרכזי של דק הטיק. דק הטיק הוא יקר, במיוחד בהשוואה לדק אורן למשל. כמו שהבנתם לטיק יש יתרונות רבים, אבל המחיר זה לא אחד מהם.

2. לא נפוץ

בשל העובדה שכל עץ הטיק שנמצא בארץ מגיע מייבוא, לעיתים אתם עלולים להיתקל במחסור בטיק שלא יאפשר לכם בנייה של דק גדול או אפילו דק קטן. לא כל בעלי המקצוע מחזיקים בו והנקודה הזו בהחלט עלולה להפריע לכם אם אתם מעוניינים בבנייה של דק טיק.

לאיפה מתאים מתאים דק טיק

אם אתם מעוניינים שהדק שלכם ישדר מראה יוקרתי במיוחד ויהיה בעל כושר עמידות רבה לאורך זמן, דק טיק הוא פתרון מצוין עבורכם. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את העובדה שהטיק לא מצוי במיוחד ואתם עלולים להיתקל בבעיה להשיג אותו. עם זאת, היתרונות הרבים שלו כנראה מצביעים על כך שכנראה כדאי לחכות.

מחירים

בערך 1000 ₪ עבור מטר אחד.

לסיכום

לדק הטיק יש יתרונות רבים. הוא עמיד במיוחד, משדר מראה יוקרתי ולא דורש מכם מאמץ במיוחד בנוגע לאחזקה שלו. בנוסף, הוא מאפשר לכם גמישות רבה בעיצוב של הדק בשל הנוחות של עבודה אתו. עם זאת, המחיר של הטיק הוא יקר ולא כל אחד יכול להרשות אותו לעצמו. בחנו את האפשרויות שלכם וכך תוכלו לבחור נכון.

סוג דקים נוספים: דק במבוק, דק אורן, דק קומרו, דק איפאה.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו