דק איפאה

אם אתם בדיוק בלב השיפוץ של הבית שלכם או שאתם בדיוק עוברים לבית חדש עם גינה גדולה, אחד הדברים שיכולים לשדרג את הבית שלכם לבלי היכר הוא דק עץ איכותי. הסוגים של העץ שמהם אתם יכולים לעשות את הדק שלכם הם רבים, וכל מה שעליכם לעשות הוא לקבוע מה בדיוק סוג העץ שממנו כדאי לכם לבנות את הדק. כאן תקבלו הצעה לאופציה טובה.

✅ בנייה מקצועית

✅ אמינות ושירות

✅ ניסיון רב שנים

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

 

דק איפאה

איפאה הוא עץ שגדל ביערות הגדולים של דרום אמריקה, והוא נחשב עץ חזק במיוחד. לאיפאה יש מראה חלק ומרהיב והוא גם חומר עמיד ביותר. עם זאת, בתעשיית העץ אתם אולי לא רואים אותו הרבה משתי סיבות: הוא נחשב עץ יקר מאוד ובנוסף הכריתה שלו מזיקה לסביבה ולכן בחלק מהמקומות הוא נאסר לשימוש. אצלנו בישראל הוא מותר, ועל זה בדיוק תוכלו לקרוא כאן.

דק איפאה

יתרונות

1. עמידות

העמידות של עץ האיפאה היא הגורם המרכזי שהפכה אותו להיות הלהיט הגדול של תעשיית הדקים. האיפאה הוא עץ עמיד מאוד והוא דק שמתאים לשימוש גם במקומות עמוסים שבהם אתם יודעים שהדק שלכם יצטרך לעמוד בעומס.

2. תחזוקה

דק האיפאה שומר על המראה החלק שלו לאורך שנים רבות והוא לא דורש כמעט תחזוקה כדי לשמור עליו. אז אמנם אתם כנראה תשלמו עליו סכום נכבד אבל מאוד יכול להיות שזה שווה את זה.

חסרונות

1. מחיר

אם עד עכשיו הכל היה נשמע נהדר, המחיר הוא עקב האכילס המרכזי של דק האיפאה. דק האיפאה הוא יקר, במיוחד בהשוואה לדק אורן למשל. כמו שהבנתם לאיפאה יש יתרונות רבים, אבל המחיר זה לא אחד מהם.

2. עיבוד

העמידות הרבה והוחזק של עץ האיפאה מוצגים בדרך כלל כיתרון שלו, אולם לתכונה הזו יש גם חסרון מסוים כיון שעץ האיפאה נחשב קשה מאוד לעיבוד. אם הדק שלכם דורש צורה מיוחדת של עיצוב לא בטוח שבעל המקצוע יוכל לעשות אותו מאיפאה וזו נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון.

לאיפה מתאים דק איפאה

אז אחרי שהבנתם את היתרונות והחסרונות של דק האיפאה, הגיע הזמן להחליט. דק האיפאה הוא פתרון מצוין במקרים שבהם הדק שלכם נועד לעמוד בעומס כבד או שהוא נמצא במקום שבו הוא יכו להיפגע. דק האיפאה מאפשר לכם להיות רגועים בהקשר הזה. מצד שני, אם אתם מוגבלים בתקציב, כנראה שדק האיפאה הוא לא הבחירה הראשונה שלכם.

מחירים

בין 600 ל800 ₪ עבור מטר אחד.

לסיכום

לדק האיפאה יש כמובן יתרונות וחסרונות. אם התקציב שלכם מאפשר לכם לעמוד ברכישה של דק איפאה בגודל הנדרש, זו יכולה להיות אופציה מצוינת. תחזוקה קלה, עמידות גבוהה ומראה איכותי הם תכונות חשובות מאוד לדק שאתם כולם תוכלו לקבל בדק איפאה. אם המחיר שלו יקר מידי עבורכם, תמיד תוכלו לפנות לאפשריות קצת יותר זולות.

סוג דקים נוספים: דק טיק, דק קומארו, דק אורן, דק במבוק, דק טיק.

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו