דק אורן

השלב החשוב ביותר בבנייה של דק הוא הקביעה של סוג העץ שממנו בונים את הדק. סוג העץ משפיע על אפשרויות העיצוב של הדק, הצבע שלו ועוד גורמים נוספים חשובים מאוד. לאור זאת, אם אתם נמצאים בשלב שבו אתם מתלבטים מאיזה עץ לבנות את הדק שלכם, עץ אורן הוא בהחלט אופציה שכדאי שתקחו בחשבון. לפניכם מידע שיעזור לכם להחליט האם דק אורן מתאים לכם.

✅ בנייה אסטתית ומקצועית

✅ קפדנות על בטיחות ואמינות

✅ ניסיון רב

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

דק אורן

אורן הוא אחד העצים הפופולריים ביותר בתעשייה של העצים בכלל וכמובן כאשר מגיעים לדבר על דקים. לעץ האורן יש יתרונות רבים שהפכו אותו להיות פופולרי כל כך בתעשייה הזו, ולא לחינם הוא נפוץ בה מאוד. עם זאת, לעץ האורן יש כמובן גם חסרונות שחשוב לחתת עליהם את הדעת לפני שבוחרים את החומר שממנו אתם עושים את הדק החדש שלכם.

דק אורן

יתרונות

1. מחיר

היתרון הבולט ביותר שך עץ האורן הוא המחיר הידידותי שלו. דק האורן נחשב לדק הזול מכולם, וזו אחת הסיבות לפופולריות שלו.

2. עיבוד

עץ האורן הוא עץ שקל מאוד לעבוד אותו והוא גם אופציה מצוינת עבור מי שמעוניין לבנות את הדק שלו בכוות עצמו ולא מחזיק ברשותו כלי עבודה מתקדמים. את דק האורן ניתן לצבוע כמעט בכל צבע שעולה על דעתם מה שיכול לעזור לכם גם לעצב את החצר שלכם בצורה מעניינת.

חסרונות

1. עמידות

החיסרון הבולט ביותר של דק האורן הוא העמידות שלו. האורן לא נחשב דק עמיד במיוחד וסיכוי טוב שלאחר כמה שנים הוא כבר לא יראה בדיוק כמו שהא נראה כאשר התקנתם אותו. עם זאת, שמירה על תחזוקה נכונה של הדק יכולה להועיל לכם לשמר את המראה שלו לאורך זמן. כמו כן חשוב לציין שמים ושמש פוגעים בדק האורן בצורה ניכרת.

2. תחזוקה

אם כבר דברנו על תחזוקה אז חשוב לדעת שעץ האורן דורש תחזוקה לא מעטה, הכוללת צביעה שלו אחת לתקופה. אם אתם יודעים שאתם לא תקפידו על כך יכול להיות שדק אורן הוא לא בשבילכם כיון שהצביעה קריטית לשמירה על העץ.

לאיפה זה מתאים

דק האורן מתאים לגינות או חצרות כאשר הוא נמצא במקום מוגן יחסית שלא חשוף מידי לפגעי מזג האוויר. בנוסף, מומלץ לא להניח עליו רהיטים או ציוד כבדים מידי כיון שהעמידות שלו לא גבוהה במיוחד. עם זאת, המחיר שלו בהחלט מהווה סיבה מצוינת לבחור בו.

מחירים

בין 200 ל300 ₪ עבור מטר אחד.

לסיכום

לדק האורן יש כמובן יתרונות וחסרונות. אם התקציב שלכם דורש מכם התקנה של דק זול זו יכולה להיות אופציה מצוינת. אפשרויות עיבוד נוחות והתקנה נוחה הופכות אותו להיות אופציה לא רעה בכלל. עם זאת, אם הדק שלכם צריך לעמוד בעומסים ונמצא במקום חשוף, יכול להיות שכדאי לכם לחפש אפשרויות אחרות.

עוד סוגי דקים: דק קומארו, דק איפאה, דק טיק, דק במבוק

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו