גדרות עץ

חולמים על הגינה המושלמת? פרחים, דשא וחלוקי אבן, אולי גם איזה ספסל מפנק להירגע? ובכן, בשביל להגשים את החלום, אתם צריכים לקחת בחשבון את אחד המרכיבים הדומיננטיים ביותר בכל גינה – הגדר.

✅ בניית גדר עץ בטוחה!

✅ 10 שנות וותק!

✅ שירות ויחס אדיב

✅ מקצועיות ואמינות!

✅ לקוחות מרוצים!

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

גדרות עץ – למה אני צריך את זה?

לגדרות מעץ ישנם שני תפקידים עיקריים – ביטחון ועיצוב.

ראשית, הגדר מאבטחת את הגינה. הביטחון שהגדר מספק איננו בהכרח אמור להתמודד כנגד גנבים. מטרתו העיקרית היא להרחיק כל מיני אורחים מטרידים, לדוגמא בעלי חיים משותתים שעלולים ללכלך את הגינה, ילדים שעלולים להיכנס פנימה במהלך המשחק ולדרוך על הפרחים ושאר אורחים לא רצויים.

האפקט של הגדר הוא בעיקר פסיכולוגי – מרבית החיות יכולות לטפס מעל הגדר, אבל בכל זאת רובן לא יעשו זאת, משום שהאינסטינקט שלהם מורה להם שזה שטח אסור. עובדה זו נכונה גם לגבי גנבים – מרביתם יכולים בקלות לדלג מעל כל גדר שתבנו, אבל בכל זאת רובם לא יעשו זאת, בגלל שהגדר מעבירה מסר של מקום שמור ומוגן יותר. הסיכויים לפריצה למקום מגודר נמוכים משמעותית מהסיכויים לפריצה למקום נטול גדר.

חשיבות נוספת של גדר היא התפקיד העיצובי שלה. הגדר מוסיפה לאסתטיות של הגינה, ומוסיפה לתחושת נוחות של היושבים בה. אדם היושב בתוך גינה מגודרת מרגיש בטוח יותר, ותחושת הפרטיות שלו עולה משמעותית.

סוגי גדרות מעץ

ישנם סוגים רבים של גדרות מעץ, ולכל אחד מהם שימוש מיוחד ויתרונות ספציפיים.

הסוג הנפוץ ביותר הוא גדר מעץ האורן. גדר מעץ אורן נחשבת לגדר אמינה, יציבה וזולה. סוג נוסף שנחשב לעמיד ופופולארי הוא גדר מעץ האיפאה.
גדר נוספת ומעניינת במיוחד היא גדר מעץ הבמבוק, שנחשבת לאקולוגית במיוחד והפופולריות שלה הולכת ותופסת תאוצה. סוגי גדרות עץ נוספים שניתן למצוא בשפע בשוק הם גדר מעץ סידר, וכן גדר מעץ סינטטי.

ש.ע.מ בנייה מעץ – המתאימה ביותר לבניית גדרות מעץ

כמובן, לא נלך בלי להציג את עצמינו – אנחנו חברת ש.ע.מ בנייה מעץ מבית ש.ע.מ בנייה ופיתוח. אנחנו עוסקים כבר שנים בתחום עבודות העץ, ותחום הגדרות מעץ הוא בהחלט אחד מתחומי ההתמחות שלנו. אם אתם מעוניינים בחברה שתגדר לכם את הגינה – אנחנו הכתובת המושלמת עבורכם.

גדר עץ בצבע לבן
גדר עץ בצבע לבן
גדר עץ עם רווחים
גדר עץ עם רווחים
גדר עץ אורן במרפסת ובשביל
גדר עץ אורן במרפסת ובשביל
ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו