בניית צימרים

אם אתם גרים בצפון או ברשות מקומית בעלת צפיפות אוכלוסין נמוכה, ישנם סיכויים לא מבוטלים שיש ברשותכם שטח רב ללא שימוש של ממש ומתאים לבניית צימרים. יתכן שתופתעו לגלות, שהשטח החסר תועלת לכאורה, במקרים רבים יכול להפוך ליעיל מאוד, ולהוסיף להכנסה החודשית שלכם לא מעט. איך אתם שואלים? המשיכו לקרוא:

קונסטרוקציה לבניית צימר
קונסטרוקציה לבניית צימר

בניית צימרים – היתרונות

ישנם שני סיבות מרכזיות לבניית צימר: אירוח ומגורים.

הסיבה המרכזית היא אירוח – כיום ישנם בערך עשרת אלפים צימרים המשמשים למטרות אירוח ברחבי מדינת ישראל. הצימרים הם כנראה הסוג מגורים האהוב על משפחות שיוצאות לנפוש בצפון הארץ, וזאת מכמה סיבות: ראשית, המחיר הוא בדרך כלל זול משמעותית מהמחיר שיציעו בתי הארחה, ובטח ממחיר בתי המלון. שנית, הצימר בדרך כלל מרווח יותר, ויש בו אוירה ביתית יותר.

אם אתם גרים בצפון, באזור אטרקטיבי לתיירים, ויש לכם שטח פנוי ללא שימוש, יתכן ואתם מפספסים הזדמנות כלכלית נהדרת. הצימר הפוטנציאלי שלכם יכול להיות משאבת תיירים מדהימה, וההכנסה שלכם בחודשים הטובים מצימרים כאלה יכולה להגיע לחמש ספרות. בהחלט שווה את המאמץ, והשקעה שלא שווה לפספס.

הסיבה שנייה לבניית צימר היא מגורים. יתכן והתברכתם ומשפחתכם התרחבה ואתם צריכים עוד שטח מגורים, יתכן והילדים גדלו וכבר פחות מתאים להם לגור עם ההורים. בין כך ובין כך, לא מעטים האנשים שבונים צימרים למטרות מגורים.

 

השאירו פנייה
ונחזור אליכם בהקדם!

 

בניית צימרים – חשוב לקחת בחשבון

העניין המרכזי שעליכם לקחת בחשבון בטרם בניית הצימר, הוא האלמנטים החוקיים והרגולטוריים הנוגעים בדבר. במדינת ישראל לא ניתן לבנות סתם כך ללא אישור, ויש לברר את החוקיות הבנייה על פי חוקי משרד השיכון והבינוי. כמו כן, יש לדעת שהחוקים הללו משתנים בהתאם לרשות המקומית בה אתם מתגוררים, ולכן עליכם לדעת את החוקים הרלוונטיים לרשות שלכם. הפתרון הנח והראוי הוא כמובן, להיוועץ עם עורך דין.
לאחר שעברתם את המכשול הרגולטורי, עליכם לתכנן את הצימר שלכם כראוי. איזה סוג צימר אתם רוצים שהוא יהיה? למגורים או לאירוח? לכל אחד מהסוגים הללו אתם צריכים צימר שונה לחלוטין.

במידה ואתם מעוניינים בצימר לאירוח, עליכם להוסיף לצימר אלמנטים מפנקים, שמתאימים למשפחה היוצאת לנופש. דוגמאות מתאימות הן ג'קוזי, כסאות מסאז', כריות פוך ושאר ריגושים המתאימים עבור משפחה שרוצה להנות מהנופש. כמו כן, בצימר המתאים לאירוח, המיקום של הצימר, הנגישות שלו לכביש, וכן הנוף הנשקף ממנו, הם אלמנטים חשובים ביותר ועלולים להוסיף משמעותית לשווי של הצימר ולהכנסה החודשית שהוא יניב לכם.
לעומת זאת, אם אתם מעוניינים בצימר למגורים, עליכם לחשוב על סידור נח למגורים לטווח הארוך, ולכן עליכם לחשוב על מטבח גדול יותר, חדרי שינה מתאימים לעבודה וכיוצא בזה. ריגושים חד פעמיים כגון ג'קוזי וכורסאות מסאז', וכן נוף יפה, פחות רלוונטיים לצימר מסוג זה.

ש.ע.מ בנייה מעץ – מקצועיות בניית צימרים ובתי עץ

ובכן, אם החלטתם ללכת על זה, לבנות צימר ולהגדיל מעט את הכנסתכם החודשית, כעת עליכם לפתור בעיה אחת אחרונה – מי יבנה עבורנו את הצימר? למרבה המזל, כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אנחנו חברת ש.ע.מ בנייה מעץ מחברת ש.ע.מ בנייה ופיתוח. אנחנו עוסקים שנים בכל תחומי הבינוי מעץ, בפרט בבניית פרגולות, גדרות וריצוף מדקים, וכמובן, בבניית צימרים. אם אתם מעוניינים בחברה אחראית שתבנה עבורכם את הצימר על הצד הטוב ביותר – אנחנו הפתרון המושלם עבורכם.