בנייה בדק איפאה: הבחירה הנכונה ביותר

עץ האיפאה (Ipe), ממנו מייצרים את דק האיפאה, הוא עץ שגדל במדינות דרכן עובר קו המשווה, והוא עץ שנחשב למאוד ייחודי. העץ מאופיין בצפיפות גבוהה של סיבים, ובזכות תכונה זו דק האיפאה הוא איכותי מאוד ויקר יחסית לדקים אחרים. למרות זאת, מי שמתעניין בדק ברמה גבוהה, בעל אסתטיקה נהדרת ועמידות לאורך זמן – דק איפאה הוא הבחירה הנכונה בשבילו.

✅ בניית דק איפאה משלב התכנון ועד גמר הביצוע

✅ 10 שנות וותק

✅ הקפדה על שירות מעולה

✅ בנייה בהיקפים גדולים

להצעת מחיר חייגו:

050-9900-747 

מהו דק האיפאה?

את עץ האיפאה מייבאים ממרכז ודרום אמריקה, ולוחות הדק שמייצרים ממנו הם בעלי מראה מרשים ויוקרתי. זהו עץ חזק, בעל גזע צפוף והוא עמיד בפני מזגי אוויר שונים ומזיקים. את העץ מעבדים ללוחות דק בצבעים חום כהה, חום בהיר ואדמדם. העץ עומד היטב בתנאי האקלים הישראלי, ובשנים האחרונות הוא צובר תעופה ופופולאריות בבנייה בארץ. את הדק מתקינים הן בחללים פנימייים והן בחללים חיצוניים, והוא משרה אווירה אלגנטית, חמימה וטבעית, ומשתלב נהדר בחללים השונים.

דק איפיאה - תוך כדי בנייה

מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בבנייה בדק איפאה

חסינות טבעית – דק האיפאה מאופיין בחסינות טבעית לעומת דקים אחרים. משום שזהו עץ טרופי, החסינות שלו גבוהה ולכן סיכוייו להישמר לאורך זמן גבוהים יותר. עץ האיפאה הוא עץ חזק ועמיד בפני לחות, שריטות, מזגי אוויר שונים ומזיקים. כתוצאה מכך, דק האיפאה ממשיך לשמור על מראה חדש ורענן גם לאחר שנים. בנוסף, הדק חזק ויכול לשאת משקלים כבדים, כך שגם אם תשימו עליו ריהוט כבד לא תצטרכו לחשוש שהוא ישבר או ינזק.

מראה אסתטי וייחודי – הדק נותן מראה מרשים ויפייפה שבהחלט מעורר התפעלות. הוא בעל מראה עוצמתי אך אלגנטי, ויש לו חזות יוקרתית ואקזוטית שמוסיפה לכל בית, חצר או גינה. זאת ועוד, בהשוואה לעצים אחרים, הטקסטורה שלו חלקה והוא מתאפיין בגווני חום כהה שונים. בעצים אחרים תוכלו לשים לב לעיגולים או כתמים שמופיעים על העץ, אבל לא במקרה של עץ האיפאה. לכן, דק האיפאה יהיה משטח אחיד ואסתטי.

תחזוקה קלה – בחירה בדק איפאה, תחסוך עלויות רבות של סדקים, תיקונים ושריטות. כמובן שבדומה לדקים אחרים, גם דק האיפאה זקוק לתחזוקה מסויימת, אך תחזוקה זו נחשבת קלה וזולה יחסית. בערך אחת לשנה, צריך לשמן ולנקות את הדק בעזרת שמן דק וכך לחדש אותו בעקבות נזקים שנגרמו לו כתוצאה ממזג אוויר. פעולת שימור זו ניתן לעשות באופן עצמאי או בעזרת חברה מקצועית. תחזוקה כזו תשמור על מראה הדק יפה ומבריק.

איפאה
איפאה

על איכות לא מתפשרים

התקנה של דק איפאה היא החלטה נבונה שחושבת רחוק. הדק פונקציונאלי וקל לתחזוק. הוא חזק ועמיד ואפשר לשים עליו ריהוט כבד. היותו עץ טרופי וחסין בפני מפגעי מזג אוויר הוא עוד בונוס חשוב, והוא בעל מראה מרהיב ויוקרתי. לאחר חישוב כל הגורמים האלו, אתם עדיין חושבים שכדאי לבחור בדק אחר?

 

ש.ע.מ בנייה בעץ - לוגו

יש לכם שאלה?
השאירו את פרטיכם או חייגו